indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Metro Turizm

Metro Turizm İndirim Kodu

Metro Turizm promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Metro Turizm'da. Bu sayfadaki Metro Turizm İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Web sitesinde bilet fiyatları, örneğin; Acente İzmir-Kastamonu'da 65 TL ancak 80 TL talep ediliyor, sebebi nedir? İzmir - Kastamonu liste fiyatı 80 TL, çevrimiçi satış fiyatı (Yolcu Kartı Üyelik Fiyatı) 65 TL'dir. Normal satış 80 TL olarak gerçekleşirken, Metro'nun üyelere özel fiyatı 65 TL. Biletlerinizi Metro fiyatından alabilirsiniz. Web sitenizden yolcunun adı ve soyadını yazsam da bilet alamıyorum. Sistem isim soyadına uyarı verir. Neden? TC Kimlik numarası eksiksiz ve doğru ise sorun olmaz.
DAHA. BİLGİ
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın 4925 sayılı Karayolu Taşımacılığı Kanunu, Karayolu Taşımacılığı Kanunu, Düzenli yolcu taşımacılığı, yetki belgesi sahipleri ve satış ofisleri tarafından hazırlanan Karayolu Taşımacılığı Kanununun 48-A maddesi uyarınca, her biri için ayrı bilet vermesi zorunludur. yolcu. Her yolcu için ayrıntılar (Ad - Soyad / TC ID) her bilet için ayrı ayrı düzenlenmelidir. Bu nedenle TC Kimlik Numaranızı bu süreçte kullanmanız ve yetki belgenize bildirmeniz çok önemlidir.