indirimkodları.com

Minirome İndirim Kodu

Minirome promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Minirome İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Minirome'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Minirome, anne ve bebek kalitesinde kaliteli hizmet ile ürün teslim etme misyonuna sahiptir. Değişen dünya koşulları ve teknolojik gelişmelere kendisini hazırlar ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. İnternet ticaretinin her geçen yıl hız kazandığı ülkemizde, ülkemizi Orta Asya ülkelerinde temsil etmenin yanı sıra öncü hizmetler sunan bir alışveriş sitesi olarak var olma felsefesi olarak benimsendi.
.DAHA. BİLGİ
Müşteri memnuniyetini tüm hizmetlerimizin merkezine koyarız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim kazancımızdır. güçlü ve basit organizasyon yapımız ve alanındaki uzman ekibimizle zamanında teslimat yapıyoruz. İnsan odaklı çalışma prensibimiz ile sinerji yaratıyoruz. Sitemizdeki ürünlerin% 95'i aynı gün kargo ile gönderilmektedir. Saat 18: 00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde gönderilir. Stokta olmayan ve günlük arızaları olan ürünler bir sonraki iş günü kalacaktır. Ertesi gün saat 18: 00'den sonra verilen siparişler gönderilecektir. Minirome.com, siteden alışveriş yapan ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerini kontrol eden kredi kartı sahiplerinin güvenliğini sunmaktadır. Bu nedenle, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelmesi için, siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunu onaylamanız ve onaylandığını onaylayan bir e-posta göndermeniz gerekir. Gerekirse, emirleriniz, emir limitini düşünmeden Banka Güvenlik Onayından geçebilir. Bu, üçüncü taraf müşterilerin kredi kartlarınızla alışveriş yapmasını önlemektir. Sipariş teyidi sağlıklı bir şekilde alınırsa, siparişler en erken ve en geç 3 iş günü içinde teslim edilecektir. 3 günlük süre maksimumdur ve genellikle 4 iş günü sürer.