indirimkodları.com

Mispacoz Indirim Kodu

Mispacoz promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Mispacoz Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Mispacoz'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Mispacoz'da sevkıyatınızı siparişinizle zorlu noktadan ayırın. Gönderinin iadesinde iade şeklini doldurarak, iade etmek istediğiniz ürün (ler) PTT / MNG Cargo üzerinden ücretsizdir. Mispacoz İPEKİŞ LOJİSTİK MERKEZİ. Sipariş ettiğiniz ürünle rahat değilseniz, ürünleri aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Depomuza ulaşan ürünler iade politikamıza uygunluk açısından incelenir. Mal geri ödeme için uygunsa, en geç 30 ticari işletme günü içinde size tekrar gönderilecektir.
Mispacoz'da MNG ve PTT Cargo ile sipariş ettiğiniz ürünler veya ürünler ARVATO SCM - İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kazlıçeşme Cad. İPEKİŞ LOJİSTİK MERKEZİ. Tüm hediye çekleri bir yıl için geçerlidir. Böylece alıcı her zaman muhteşem eğlence deneyiminde eğlenmek için uygun bir tarih seçebilir. Siparişinizi verdikten sonra, makbuzunuzu onaylayan bir elektronik posta göndeririz. Nadir durumlarda, sipariş ettiğiniz hiçbir gadget yoksa, müşteri hizmetleri ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve farkı iade edecektir. Siparişiniz gönderildiğinde, bilgi için kayıtlı hücre aralığınıza bir SMS gönderilir. Bu SMS üzerinde yazılı olan kargo takip numarası ile kargonuzu çalabilirsiniz.