indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Modamerve

Modamerve İndirim Kodu

Modamerve promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Modamerve'da. Bu sayfadaki Modamerve İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Modamerve'de Türkiye sınırlarında yapmış olurlar ve 95 $ üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo yaparlardı. Ayrıca 4.90 TL Hizmet bedeli kapıdaki ödeme emirlerine yansıtılmakta ve bu ücret kargo firması tarafından kapıda tahsil edilmek üzere alınmaktadır. Sipariş verirseniz Türkiye sınırları içerisinde 3-5 iş günü içerisinde elinizde olacak. ModaMerve.com, en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt eder, çünkü bu program bulunduğunuz yere ve lojistik şirketinin bu alana erişimine bağlı olarak değişebilir.
Modamerve'de, bağladığınız kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde kapıya notlar bırakıyor. Bu durumda paketin "3 iş günü içerisinde" kargo şubesinden teslim etmeniz gerektiğini not ediniz. Teslimatınızı üç iş günü içinde alamazsanız, paketiniz ModaMerve'ye iade edilecektir. Yurtiçi alımlarınızda; Kredi kartınızla, banka kartınızla, kapıda ödeme veya Banka Havalesi seçenekleriyle. Banka kartı ödeme seçeneği: Alışveriş yaparken, kredi kartı gibi banka kartınız. Satın alma işleminizden% 100 memnun kalmazsanız, satın alımınızı aldıktan sonra 365 gün öncesine kadar iptal edeceğinizi bize bildirin. Satın almayı iptal ettiğinizi bize bildirdiğiniz andan itibaren, ürünü iade etmek için 14 gününüz daha var. Siparişi hasarsız, orijinal olarak mümkün olduğunca ve orijinal ambalajında ​​mümkün olduğunca iade ettiğinizden emin olun. Ürün hasar görmüşse, olası bir değer düşüklüğü için sizden ücret alabiliriz