indirimkodları.com

Mortaki Indirim Kodu

Mortaki promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Mortaki'da. Bu sayfadaki Mortaki Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişimi almam ne kadar sürer?
Mortaki siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmayı hedefliyor. Mortaki sitesindeki "Kendi Fişinizi Tasarlayın" ürünlerinin kargo teslim süresi ürüne göre değişmekle birlikte, tasarımlarınız ilk kez ve sadece sizin için üretileceğinden, ancak 1 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. . Siparişler kargoya teslim edildikten sonra en geç 2 iş günü içerisinde Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine ve en geç 4 iş günü içinde Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs'a teslim edilecektir. . Siparişinizin belirtilen son tarihten önce size ulaşmasını istiyorsanız, lütfen onlarla iletişime geçin.
Siparişim henüz ulaşmadı. Ne yapmalıyım?
Siparişiniz gönderildiğinde, gönderim takip numarası otomatik olarak e-posta adresinize gönderilir. Gönderinizi, size gönderdiğimiz kargo takip numarası ile adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, durumu [email protected] e-posta adresine bildirerek 7/24 hizmet veren Mortaki Destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.
Mortaki'e üye olmam bana ne gibi avantajlar sağlıyor?
Mor üyeliğiniz size birçok fırsat ve kolaylık sağlar. Özel tasarımlarınızı "Tasarımlarım" bölümünden kaydederek kendi koleksiyonunuzu oluşturabilir, "Siparişlerim" bölümünde tasarımlarınızı takip edebilir ve sipariş geçmişinizi görebilirsiniz. Tüm özel günlerinizi onlarla paylaşabilir ve bu önemli günleri hatırlatabilirsiniz. Hesap ayrıntılarınızı ve e-posta ayarlarınızı düzenleyerek ve hakkınızda daha fazla bilgi edinerek onlar için özel avantajlar oluşturabilirsiniz. Bu şekilde size çok daha kaliteli bir hizmet sunabilirler.
Banka havalesi ile ödemek istiyorum, hesap numaralarınız nedir?
Ödemelerinizi Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası aracılığıyla havale yoluyla yapabilirsiniz. İki iş günü içinde ödeme yapılmazsa siparişler iptal edilir. Banka havaleleri için siparişleriniz yalnızca sizin için üretilecektir, bu nedenle ücret belirtilen banka hesaplarına geçtikten sonra ücret üretilmeye başlanacaktır.