indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Myra Gold

Myra Gold Indirim Kodu

Myra Gold promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

Myra Gold Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Myra Gold'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Banka havalesi ile ödeme yapabilir miyim?
" Ödeme Seçenekleri " sayfasına geldiğinizde, ilgili hesap numarasını yaparak ödemeyi iletmek istediğiniz bankanın bankasını seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz
Myragold.com alışverişin avantajı nedir?
Myra Gold'dan alışverişin en büyük avantajı uygun fiyat garantisidir, diğer taraftan, satış sonrası ürünler için sonsuz destek bulacak ve ürünlerinin arkasında duran büyük bir şirkettir.
Üretim süreci nedir?
Sitemizdeki tüm modeller stokta bulunmamaktadır. Bu nedenle, ürünün üretim süreci sipariş ile başlar. İşlem en fazla 7 iş günü içinde tamamlanır. Myra Gold ürünleri el işi olduğundan, bu süre beklenmedik durumlarda uzatılabilir. Böyle bir durumda, müşterilerine bilgi verilir. Üretim dönemi sipariş tarihinden sonraki ilk iş günü başlar ve hafta sonu ve resmi tatilleri içermez.
Taksitle ödeyebilir miyim?
BDDK kararı uyarınca mücevher alışverişinde sadece 8 taksit yapılıyor.
Kapıda ödeyebilir miyim?
Ödeme ile kapıda alışveriş yapabilirsiniz. Bu seçeneği 4000 TL'ye kadar kullanabilirsiniz ve özel üretim gerektiren ürünler hariç. Ayrıntılı bilgi alışveriş sepetinde sağlanmaktadır.