Nadir Kitap Indirim Kodu - 60% Kuponu Aralık 2022

Nadir Kitap promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Nadir Kitap Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Nadir Kitap'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (2)
  • Kodu
  • Kampanyalar (2)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sistem nasıl işliyor? Sahafien ve ikinci el kitaplar satılmaktadır ve Türkiye'nin farklı bölgelerindeki antika kitapçılar tarafından listelenmiştir. Sitede bir ürün satın aldığınızda, ödemeyi Nadir Kitap'a yaparsınız. Daha sonra ürünün satıcısı satın aldığınız ürünü doğrudan size iletecektir. Sipariş ettiğiniz ürün size teslim edildikten sonra, bloke edilmiş ödemeniz satıcı üyeye aktarılır. Elle satmak mümkün mü? Sitede satılan milyonlarca kitap, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki Nadir Kitap üyesi kitapçılar ve kitapçılar tarafından listelenmiştir. Nadir Kitap site yönetimi, müşteriler ve satıcılar arasında alışveriş düzenlemektedir. Bu nedenle Nadir Kitap genel merkezinde kesinlikle kitap stoku bulunmamaktadır. Çalışma sistemi bu şekilde özetlendiği için, elle satış mümkün değildir Nakliye ücreti ne kadardır? Nadir Kitap çok satıcılı bir kitap satış sitesi olduğu için, nakliye ücreti siz ve satıcı arasındaki mesafeye, satın alacağın ürünün kg/hacmine ve satıcının nakliye şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre değişir. İlgilendiğiniz ürünün satıcısından kargo ücreti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün açıklamasında satıcıdan bir soru bağlantısı göndererek doğrudan satıcıyla iletişim kurabilirsiniz. Nakliye maliyetini düşük tutmak için, tek bir satıcıdan veya birbirine yakın olan kargoyu birleştiren satıcılardan sipariş edeceğiniz ürünleri seçmenizi öneririz. Birden çok satıcıdan ürün satın alırsam nasıl gönderim olur? Her satıcı farklı bölgelerde bulunduğundan, farklı satıcılardan satın aldığınız ürünler ayrı paketler halinde gönderilir. Aynı satıcıdan satın aldığınız ürünler ve kargo birleştirme satıcıları tek bir paket halinde gönderilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Nadir Kitap

Kasım 2006'da internet üzerinden hizmet vermeye başlayan Nadir Kitap ticaret sitesi, Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Nadir Kitap, Türkiye'de antika kitap bayisi ile internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilerle güvenli bir şekilde buluşmak ve aracılık yapmak isteyenler arasında ticaret yapacak. Bu çerçevede Güvenli Ticaret Döngüsü sistemi kurulmuş ve Nadir Kitap, Nadir Kitap'ta alışverişi en güvenli şekilde yapmayı amaçlamıştır. Sitenin üyesi olan antika ve kitap satıcıları, yeni kitaplar, dergiler vb. her gün. Eklenir. Bu nedenle, yıllar önce yayınlanmış bir kitap ya da sadece yayınlanmış ama yayınlanmamış bir kitap bulmak her geçen gün daha kolay oluyor.

60% indirim

Bu sayfada, Nadir Kitap için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Nadir Kitap ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar