indirimkodları.com

Nars Indirim Kodu

Nars promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

Nars Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Nars'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hediye kutusu
Siparişinizi 6,00 $ ücret karşılığında imza logolu siyah bir soft-touch hediye kutusunda gönderebilirsiniz. Siparişinizi hediye kutusuna almak için hediye paketi seçeneği ile nakliye yönteminizi seçmeniz yeterlidir. Mumların ürünün kırılganlığı nedeniyle hediye edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Ayrıca en fazla 255 karakterlik bir hediye iletisi göndermeyi de seçebilirsiniz. Ödeme işlemi sırasında bu iletiyi girmeniz istenir.
Nars makyaj fırçam neden döküyor?
Nars fırçaların çoğu hayvan saçından yapılır. Her fırça için saç mümkün olan en iyi uygulama sağlamak için belirlenir. Doğal saç kullanıldığında, bu nedenle her iplikçik için saç uzunluğu ile ilgili tekdüzelik sağlamak zordur; kısa kıllar bazı dökülmeneden olabilir uzun iplikçikleri ile birlikte olabilir. Nars aşırı dökülme azaltmak ve mümkün olan en iyi ürünü sağlamak için birçok adım atın. Fırça dökülmesini en aza indirmek için atılabilir ek bir adım bazen hafif bir şampuan ile fırçaları yıkamak için. Bu fırça kafası ve kolu ayrılmasına neden olacak tutkal bozulabilir gibi ferrule üstüne su almak için dikkatli olun. Su akınana kadar fırçaları durulayın. Fırçaları yavaşça yeniden şekillendirin ve düz bir şekilde kurumasına izin verin.