indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Nerminhanim

Nerminhanim Indirim Kodu

Nerminhanim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Nerminhanim Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Nerminhanim'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

NerminHanim web sitelerindeki tüm ürünler garanti kapsamındadır; Ovilo ürünlerinin kendi garanti koşulları vardır. Arızalı veya yanlış bir ürün siparişinize ulaşırsa, iade ve değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Türk Ticaret Kanunu'na göre yiyecek, içecek ve diğer günlük tüketim kalemleri geri çekilemez. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, [email protected] NerminHanim adresinden veya 0 266 392 14 96 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü NerminHanim'u kaldırarak, yok ederek ve kullanarak iade edebilirsiniz. ve teslimat tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde tekrar satılmasını önler.
Nakliye sırasında hasar gördüğüne inandığınız paketleri bir nakliye şirketi temsilcisinin önünde açarak kontrol edin, bir sorun varsa ürünü alın ve nakliye şirketi için bir kayıt tutun. Teslim edilen ürünler için kargo şirketinin sorumluluğunun da yerine getirildiğini lütfen unutmayın. Bu durumda, faturanın tüm kopyalarını Yurtiçi Kargo'ya ödeme yoluyla gönderebilirsiniz. İade edilen ürün fiyatı NerminHanim, ürünlerin mağazaya ulaştığı andan itibaren iade koşullarına uyup uymadığını kontrol ettikten sonra hesabınıza iade edilecektir.
Teslimat, satıcı tarafından nakliye ve / veya nakliye ile yukarıda belirtilen alıcının adresine yapılacaktır. Alıcı teslimat sırasında adreste olmasa bile, satıcı teslimatı tam ve eksiksiz olarak teslim etmiş sayılır. Bu nedenle, ürünün alıcı tarafından geç teslim edilmesi ve bekleyen ürünün ve / veya yükün kargo şirketindeki satıcıya iadesi nedeniyle katlanılan maliyetler alıcıya aittir.