indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler New Balance

New Balance İndirim Kodu

New Balance promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar New Balance'da. Bu sayfadaki New Balance İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
teknolojimizi ve üretim yöntemlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz. Bir diğer önemli nokta, temel yapı taşımızı oluşturan ve onlardan uzaklaşmayan dürüstlük, ekip çalışması ve tam müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizi korumamızdır. Özel koleksiyonlarımızdan bazıları halen ABD ve İngiltere'deki fabrikalarımızda üretilmektedir.
DAHA. BİLGİ
On dokuz yıl sonra, Riley, Boston Brown Bag Harriers olarak bilinen Boston koşu kulübü için ilk koşu ayakkabısını tasarladı. Bu ayakkabının başarısı hızla yayıldı ve 1941'de New Balance koşu, beyzbol, basketbol, ​​tenis ve boks için özel ayakkabılar tasarlayan ve üreten bir marka haline geldi. Trackster'ın 1960 yılında piyasaya sürülmesiyle New Balance ayakkabı üretiminde yeni bir yönelime başladı. Trackster, farklı genişlik kalıp seçeneklerine sahip ilk koşu ayakkabısı. Bu özellik daha sonra New Balance ayakkabılarının standart bir özelliği oldu. Bugün, New Balance ayakkabılar için bir numaralandırma sistemine sahip bir erkek, Arthur Heckler tarihini sürdürüyor. Heckler ayakkabı modellerini adlandırmak yerine adlandırmayı seçti. Bunun nedeni, belirli bir modelden ziyade Yeni Denge felsefesini vurgulamaktır. Bu felsefeye devam ediyoruz ve yenilenen teknolojimizi ve tasarım ayakkabılarımızı numaralandırıyoruz.