indirimkodları.com

Newchic Indirim Kodu

Newchic promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Newchic'da. Bu sayfadaki Newchic Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

COD Ödeme Siparişi Nasıl Onaylanmıştır?
Newchic üç gün içinde telefonla morina sipariş teyit edecektir. Paketinizi doğru bir şekilde teslim etmek içindir. Ve bazı bilgileri aşağıdaki gibi yeniden onaylamamız gerekir: Tam adres (sokak adı veya arazi işareti dahil) ; Geçerli telefon No.; toplam ödeme tutarı;
İade etiketini neden yazdırmam gerekiyor?
İade fişinizi tarayarak, Newchic tesisi dönüşünüzü çok daha hızlı bulabilir. Bundan sonra geri ödeme/değiştirme işlemlerine devam edebilirler.
Geri ödemeyi ne zaman alabilirsiniz?
İade/Değiştirme paketin alınmasından sonraki 1-3 iş günü içinde verilecektir. PayPal geri ödemeleri genellikle 48 saat içinde tamamlar. Kredi kartı için 7 gün (kartınızı veren bankanıza bağlı olarak).
Sevkiyat Yöntemleri
Onlar farklı uluslararası nakliye yöntemleri sunuyoruz. Ödeme sayfasında tercih ettiğiniz yöntemi seçebilirsiniz. Sevkiyat maliyeti seçilen sevkiyat yöntemine göre değişir. Toplam Teslimat Süresi = İşlem Süresi (1~3 iş günü) + Gönderi Süresi. İşlem süresi satın aldığınız öğelere göre değişir. İndirim uygulandıktan sonra alt toplam üzerinden ücretsiz gönderim hesaplanır. COD ödeme yöntemi belirli nakliye yöntemleri ni kullanmalıdır, COD ödeme seçtiğinizde, sevkiyat yöntemleri değiştirilemez. Takip numarası,"√" paketlerin lojistik bilgilere kadar izlenebilir anlamına gelir.