Nike.Com İndirim Kodu - 40% - Nike.Com Kupon Ocak 2023

Nike.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

En iyi fiyatlar Nike.Com'da. Bu sayfadaki Nike.Com İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm (1)
 • Kodu
 • Kampanyalar (1)
 • Ücretsiz Kargo
  % 40
  Kodu

  40% indirim + Nike.Com web sitesinde Ücretsiz Gönderim

  Bitiş: 01-02-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nike.com'u satın alırken aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz: Visa, MasterCard, American Express, Discover, PayPal, Nike ve Converse hediye kartları, ürün kuponları. NikePlus üyeleri hızlı ödeme için profillerinde birden fazla kredi kartı veya hediye kartı saklayabilir. Henüz üye değilseniz, bugün NikePlus'a katılın. Bir siparişte 10'a kadar hediye kartı kullanabilirsiniz. NikePlus üyeleri, bir satın alma işlemi sırasında giriş yaptıysanız, her sipariş için otomatik olarak ücretsiz standart teslimat (ve indirimli teslimat seçeneklerini hızlandırılmış) alacaklardır. Standart nakliyeyle sipariş edilen ürünler sipariş işlemesinden sonraki iki ila dört gün içinde teslim edilir. Online mağazada promosyonlar hemen hemen her gün, mağazalarda - haftalık olarak yapılır. Sitedeki ve sosyal ağlardaki sayfalarımızdaki güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! Nike'da, misafir olarak alışveriş yapmayı tercih ederseniz, 150 $ veya daha fazla siparişler için standart nakliye ücretsizdir. Şu anda yalnızca ABD’de ve APO / FPO adreslerine gönderim yapıyoruz. Uluslararası nakliye hizmeti sunmuyoruz, ancak Amerika Birleşik Devletleri dışında ikamet ediyorsanız, dünyadaki birçok ülkede veya bölgede Nike.com'da alışveriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi olarak mı yoksa mağazadan mı alışveriş yaptığınıza bakılmaksızın, Nike, Hurley ve Converse'te deneme satın almaları için 30 gün veriyoruz, 30 gün içinde herhangi bir nedenle herhangi bir nedenle (bazı durumlarda hariç) herhangi bir ürünü iade edebileceğinizi güvenle bilmekteyiz. Hatta Nike By You spor ayakkabılarını da içeriyor. NikePlus üyeleri için soru veya nakliye ücreti yok. Ve 30 gün sonra, aşınmış ve yıkanmamışsa eşyaları yine iade edebilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Nike.Com

Nike, ayakkabı, giyim, ekipman, aksesuar ve hizmetlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında pazarlanması ve satışı ile uğraşan, Amerikan çokuluslu bir kuruluştur. 2012 mali yılında 24,1 milyar ABD dolarını aşan (31 Mayıs 2012 tarihinde sona erecek) ile dünyanın en büyük spor ayakkabısı ve hazır giyim tedarikçisi ve spor malzemeleri üreticisidir. 2012 yılı itibariyle dünya genelinde 44.000'den fazla kişi istihdam etmiştir. 2014 yılında tek başına marka 19 milyar dolar olarak değerlendirildi, bu da onu spor işletmeleri arasında en değerli marka haline getirdi. 2017 itibariyle, Nike markası 29,6 milyar dolar değerinde. Nike, en büyük ABD şirketlerinin 2018 Fortune 500 listesinde toplam gelire göre 89. sırada yer aldı.

40% indirim

Bu sayfada, Nike.Com için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Nike.Com ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar