indirimkodları.com

Nocturne Indirim Kodu

Nocturne promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

En iyi fiyatlar Nocturne'da. Bu sayfadaki Nocturne Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Www.nocturne.com.tr den satın alırken ücretsiz 150 TL ve standart teslimat: 6,95 TL 'den daha fazla gönderimi alın. Sevk ile hızlı taşıma: 13,90 TL. (11:00 saat kadar yapılan istekler aynı anda bulunduğunuz yere aktarılır. İstekleriniz aşağıdaki gün 16:00 sonra ele alınır).
KDV dahil olmak üzere aşağıdaki maliyetlere gelebilirsiniz. Nocturne 'den MasterCard veya nakit talep taksit stratejisiyle taleplerinizi ödeyebilirsiniz. Sitemizde alışveriş için taksit seçenekleri aşağıdaki gibidir: Axess, maksimum, dünya, + bonus. Girişte taksit talebinde bulunmak trajik bir şekilde kabul edilmez.
Ücret kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Platin kartlarınız ile istekleriniz için 3B taksit stratejisini kullanmanız gerekir. Yerleşim ve EFT taksitleri, yararlanıcı adı olmalıdır "RND yazılım LTD. Aynı şekilde hangi talep taksit tel taşıma veya EFT taksit durumunda bir yer olduğunu göstermek için tasvir alanında istek numarasını dahil etmelisiniz.
Tel taşıma tekniği ile yapılan isteklerin kayıt kontrolleri, 15:00 yılında gün boyunca gerçekleştirilir. Siparişlerin 2 iş günü içinde ödenmemiş olması dolayısıyla çerçeve tarafından bırakılacaktır.
Madde iadeleri veya esnaf iş Ahit ile 30 gün içinde kabul edilir öğeleri kullanılmış değil verdi, işaretler kesilmiş ve hiçbir ilerlemeler veya değişiklikler yapılmadı. Maddenin varış dönemi içinde iletilmelidir. Madde Web 'de satın alınmış ise, online ticaret koşullarını kontrol edebilirsiniz. Depodan dönmek için madde makbuzunu sizinle birlikte gerekir.