indirimkodları.com

Norman Indirim Kodu

Norman promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Norman'da. Bu sayfadaki Norman Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Norman, bazı Avast, AVG, CCleaner (Defraggler, Recuva ve Speccy dahil) ve HideMyAss abonelikleri için 30 günlük para iade garantisi sunuyor! Son kullanıcıların çevrimiçi perakende mağazaları veya Google Play aracılığıyla doğrudan bizden satın aldığı çözümler. Satın alma işleminiz uygunsa ve bu İptal ve Geri Ödeme Politikasındaki tüm talimatları satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde uygularsanız, aboneliğinizi sonlandıracak ve geçerli Abonelik Dönemi için ödediğiniz fiyatın% 100'ünü iade edecektir.
Başlamadan önce lütfen bu İptal ve Geri Ödeme Politikasında açıklanan tüm kısıtlamaları ve sınırlamaları okuyun. Satın alma işleminiz için iptal ve geri ödeme almaya hak kazanıyorsanız ve aboneliği doğrudan çevrimiçi perakende mağazalardan veya Google Play'den satın aldıysanız, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin. Bizden Satın Alınan Ürünler için Abonelikler Sona Erdi ve EULA'da Bildirilen Değişiklikler. Norman Çevrimiçi perakende mağazaları aracılığıyla bizden satın aldığınız bir abonelik için iptal ve geri ödeme isteğinde bulunmak veya size bildirdikleri EULA aboneliğini kapatmak için, lütfen adresine bağlı olan onay e-postasını veya faturalandırma Norman bulun. sizin satın alımınız. Hangi Avast şirketine başvurmanız gerektiğini (Çözüm üzerindeki marka adı olmayabilir) söyleyeceği ve iptal ve geri ödeme isteğinde bulunacağı için doğrudan size gönderilecektir.