indirimkodları.com

Oasap Indirim Kodu

Oasap promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

En iyi fiyatlar Oasap'da. Bu sayfadaki Oasap Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nakliye maliyeti
50 $ üzerinde dünya çapında ücretsiz nakliye. Ekspres nakliye ekstra 15,95 $ mal olacak. Oasap, ülkenizde ekspres gönderim yoksa 15,95 $ ekspres kargo ücretini iade edecektir. Müşteri iade veya değişim talep ederse 15,95 $ ekspres nakliye ücreti iade için kullanılamaz.
Sevkiyat süresi
Ödemeniz doğrulandıktan sonra, sevkiyattan önce siparişinizi işleme almak 1-5 iş günü sürebilir. Ve "Teslimat süresi" olarak dahil DeğİlDİr. Teslimat tatillerde veya hafta sonları daha uzun sürebilir. Ekspres gönderim için siparişler ortalama koşullarda teslimat için 1-5 gün ve 3-7 iş günü içinde işleme alınacaktır. Tüm teslimat süresi 20 güne ulaştığında (paketiniz kaybolabilir) Oasap ile irtibata geçiniz, Oasap kayıp paketiniz için ödeme hesabınıza tam bir geri ödeme yapacaktır. Standart gönderim için, siparişler ortalama koşullar altında teslimat için 1-5 gün ve 7-15 iş günü içinde işlenir. Tüm teslimat süresi 45 güne ulaştığında lütfen Oasap ile irtibata geçiniz, Oasap kayıp paketiniz için ödeme hesabınıza tam bir geri ödeme yapacaktır.
Iptal
Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen mümkün olan en kısa sürede Oasap'a bilgi verin. Sipariş zaten sevk edildiyse, lütfen paketi imzalayın ve iade politikasına bakın. Müşteriler paketi imzalamayı reddederse herhangi bir sorumluluk almazlar.
Başarısız teslimat
Paketlerin kendilerine iade edilmesine ilişkin notlar (aşağıdaki nedenlerden kaynaklanan başarısız teslimat nedeniyle): Yanlış adres. Nakliye şirketi alıcıyla iletişim kuramadı veya alıcı teslimat adresinde değildi. Alıcı tarafından istendiği gibi koleksiyonu bekliyor, ancak alıcı gelmedi. Gümrük (veya onlar) alıcı ile temasa geçti, alıcı önce onlarla temas etmeden doğrudan parsel imzalamayı reddetti. Müşteri, geri ödemeyi tercih etmesi halinde nakliye ücretinden (parselin değerinin %10'u, maksimum 40 ABD Doları) sorumludur veya yeniden teslimatı tercih etmeleri halinde 15 ABD Doları ekstra ödemeleri gerekir.
Iadesi
İadelerin/değişimlerin işlenmesi için lütfen 2-4 iş günü bekleyin. İadeler çoğu durumda orijinal satın alma için kullanılan aynı kredi kartı veya Paypal hesabına verilecektir. Kredinin kredi kartı ekstrenizde görünmesi için lütfen 15 iş gününe kadar izin verin (Paypal iadeleri hemen aktarılacaktır).