indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Odaklipazar Kup

Odaklipazar Kup Indirim Kodu

Odaklipazar Kup promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Odaklipazar Kup Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Odaklipazar Kup'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Uluslararası / ev içi kullanım için mevcuttur. Banka kartlarıyla ödeme yapmak için "Kredi / Banka Kartı Ödemesi" ni seçmeli ve "Ödeme Yap" düğmesini tıklamalısınız. OdakliPazar Kup Kartınız 3D Secure'a açık olmalıdır. İlk kez çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, 3D güvenliğin açık olup olmadığını görmek için bankanızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kart kullanımı: Banka kartındaki 16 haneli kart numarası, kart sahibi, kartın son kullanma tarihi ve kartın arkasındaki son 3 hane girilir, Ödeme düğmesine tıklayın ve sistem kart bilgilerini kontrol eder. OdakliPazar Kup Bir kerelik alışveriş şifresi SMS ile bankada kayıtlı olan cep telefonuna gönderilir. Gelen parola 180 saniye içinde ekrana girilir ve satın alma işlemi tamamlanır.
Satın aldığınız e-kitabın fiyatını 60 gün içinde alabilirsiniz. Geri ödeme yapmak için, geri ödeme isteğinizi ödemenizden sonraki 60 gün içinde [email protected] OdakliPazar Kup adresine e-posta ile göndermeniz gerekir. Telefonla bildirilen iade talepleri için e-posta yoluyla bir başvuru talep edilecektir. Telefonla geri ödeme istekleri kabul edilmez. Geri ödeme talebinize yanıt olarak gönderilen e-postada, sizden istenen bilgileri doldurup yanıtlamanız gerekir. 60 günü aşan geri ödeme talepleri OdakliPazar Kup dikkate alınmayacaktır. 60 günden önce yapılan geri ödeme talepleri Odaklı Pazar tarafından değerlendirilir ve gerekçelerin makul olduğu düşünülürse iade edilir.