indirimkodları.com

Okuoku Indirim Kodu

Okuoku promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

Okuoku Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Okuoku'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Teslimat giderleri tüm isteklere eklenir Türkiye 'nin sadece $5,00 her. 1000 TL 'ye kadar istekler için, girişte para taksit alternatifimizi kullanabilirsiniz. Girişte para taksit yönetimi ücreti sadece 5,00 TL 'dir. Talepleriniz için teslimat ücretine bakılmaksızın, girişte taksit yönetimi gideri yansıtılacaktır. Böylece entryway para taksit alternatif ile düzenlemek için, bir katılım hesabı yapmak zorunda. Okuoku 'dan satın aldığınız her öğe 15 gün içinde iade edilebilir. Satın öğe, tüm, kullanılmayan veya yeniden satılan olmalıdır.
Döndürülecek öğelerin ilk madde makbuzu ile birlikte iletilmelidir. Tüm diğer yük kuruluşları ile yapılan iadeler için, navlun masrafı istemci ile bir yer vardır. MNG Kargo, ARAS kargo veya PTT kargo dalı (geçerli kod altında ifade edilen) aracılığıyla ücretsiz olarak iade etmeniz gereken maddeyi gönderebilirsiniz. İade edilecek öğe biz aldık gibi kitabın KDV düşürülerek bize geri gelmek kaçınamazsınız. Diğer tüm yük kuruluşlarıyla yapılan iadeler için, yükü harcaması istemciyle birlikte bir yere sahiptir. Nokta kullanımı alt sınırı 500 puana aittir. İsteğiniz herhangi bir olay 500 puan geldiğinde bir alışveriş kuponu yapabilirsiniz. Bir fiş kullanımı Order olumlama ekranında başlatılır.