indirimkodları.com

Onur Air İndirim Kodu

Onur Air promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

En iyi fiyatlar Onur Air'da. Bu sayfadaki Onur Air İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Onur Air, Airbus'tan oluşan 30 uçak filosuna sahiptir. 1992 yılında kuruluşundan bu yana Onur Air, 100 milyondan fazla yolcuyu güvenle seyahat etti. Onur Air, en zorlu ve konjonktürel iş ortamlarından birinde faaliyet gösterse de, nitelikli ve deneyimli kadrosu ile her türlü olumsuz ve olumsuz koşulların üstesinden gelmeyi başardı.
DAHA. BİLGİ
Onur, hava taşımacılığı için tüketici talebinin düşük maliyetli bir etkisine sahip ve tarifeli / charter uçuşlar, organize tabanın açılmasıyla gelişimini sürdürmüştür. Onur Air, Airbus'tan oluşan 30 uçak filosuna sahiptir. 1992 yılında kuruluşundan bu yana Onur Air, 100 milyondan fazla yolcuyu güvenle seyahat etti.
Onur Air, en zorlu ve konjonktürel iş ortamlarından birinde faaliyet gösterse de, nitelikli ve deneyimli kadrosu ile her türlü olumsuz ve olumsuz koşulların üstesinden gelmeyi başardı. Onur Air, her geçen yıl daha da güçlenerek büyümeye devam etti ve sadece kendisi için değil, tüm sektör için de yüksek hedefler koymuş, Türkiye'de özel havacılık sektörü için standart oluşturmuştur.