indirimkodları.com

Osev Indirim Kodu

Osev promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Osev Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Osev'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nasıl ödeyeyim?
Kredi Kartı / Banka Kartı Ödemesi, Havale / EFT Ödeme, Telefon Kredi Kartı Ödeme ve GarantiPay Ödeme seçenekleri mevcuttur. Siparişiniz ödemenizi aldıktan sonra işleme alınacaktır. Mastercard veya Visa kredi kartınızla 128 Bit'i güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Siparişiniz kredi kartı ödemeleri ile hemen işlenir. Sipariş verdikten sonra 0850 5324434 numaralı telefondan Osev ile irtibata geçebilir ve posta ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeden hemen sonra işleme alınacaktır. Ayrıca banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir banka hesabına havale / eft ile para gönderebilir ve Osev'e Ödeme Bildirim Formu ile bilgi verebilirsiniz. Ödemeniz hesabına ulaşır ulaşmaz siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
İndirim kuponumu nasıl kullanabilirim?
Siparişinizi verirken sağdaki "İndirim Kodu" düğmesine basarak kodunuzu girebilir ve iskontonuzu etkinleştirebilirsiniz.
İndirim kuponumu indirimli ürünlerde kullanabilir miyim?
Ne yazık ki, indirim kodunuz "indirimli" ürünler için geçerli değildir.
Sipariş verirsem, fotoğraftaki aynı ürünleri gönderir misiniz?
Osevio.com hazırlar ve taze ve dekoratif çiçekler sunar ve şanslı kişi mutlu etmek. Osev, buketlerini, düzenlemelerini ve Osevio.com size gösterdikleri gibi satılan her ürünü teslim etme konusunda çok hassastır ve ekibi bunu titizlikle yapıyor. Onların düzenlemelerde, ana çiçekler farklı renk veya türleri asla, onlar fotoğrafta gördüğünüz gibi teslim edilir. Ancak, çiçeklerin canlı ve her canlının eşsiz olduğunu düşünürseler, doğal ürünlerinde küçük farklılıklar olma olasılığı vardır.