indirimkodları.com

Otel İndirim Kodu

Otel promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Otel'da. Bu sayfadaki Otel İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Otel'de rezervasyon ücreti rezervasyon başına 30 € 'dur. Tüm rezervasyonlar için, Calamity Fund (en fazla 9 kişi) için rezervasyon başına 2,50 € zorunlu katkı bulunmaktadır. Birçok teklifin yanı sıra, Otel'de çoğu otel işletmecisi ile mutabık kalınan bir şey daha vardır. Belirli bir tarih için rezervasyon yaparsanız seyahat toplamı veya örneğin ücretsiz yarım pansiyon için önemli miktarda ek indirim alırsınız. Erken rezervasyon indirimleri farklı dönemlerde geçerlidir ve varış noktasına ve konaklama birimine bağlıdır. Erken rezervasyon indirimi zaten fiyatlara dahil edilmiştir, böylece bundan her zaman otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Erken kuş indirimi, çocuk fiyatlarına uygulanmaz.
Otel'de rezervasyon işleminin son aşamasında% 40'lık bir depozito ödemeniz gerekmektedir; bu işlem İdeal, banka havalesi, Visa veya Mastercard ile yapılabilir. Kalan ücretin tamamını banka havalesiyle (çıkış gününden en geç 6 hafta önce) ödeyebilirsiniz. Çevrimiçi bir rezervasyonu değiştirmek (henüz) mümkün değil. Bir rezervasyonu değiştirmek için, lütfen bizimle tr.otel.com veya 088-1900 300 numaralı telefondan iletişime geçmenizi rica ederiz. Değişikliğin niteliğine bağlı olarak, ücretler tahsil edilebilir. tr.otel.com adresinden iptal edilebilir. Rezervasyonunuzu ücretsiz iptal etme seçeneği, Transavia, Easyjet, Vueling ve Ryanair'den uçuş içeren paket tatil rezervasyonu yaptırdığınızda geçerli değildir. 6 hafta içinde ayrılırsanız, iptal koşullarımız derhal uygulanır.