indirimkodları.com

Otel.Com Indirim Kodu

Otel.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Otel.Com'da. Bu sayfadaki Otel.Com Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Çevrimiçi ön ödemeli rezervasyonumu iptal ettim. Nasıl iade edilir?
Ödenmesi gereken tüm geri ödemeler doğrudan rezervasyon için kullanılan kredi kartına yatırılacaktır. Geri ödeme normalde bankanızın prosedürlerine bağlı olarak kredi kartı ekstrenizde görünmesi zaman alır. Iptal işlemine devam etmeden önce lütfen otelin iptal politikasını okuyun. Otel iade edilemeyen bazı oteller vardır, bu durumda iptal edilemezler.
Hangi para biriminde tahsil edilecektir?
Web sitelerindeki ücret ekranları farklı para birimlerinde görüntülenebilir ve ücretlendirilebilir. Para birimi seçiminde olmayan diğer para birimleri için, ücretler için varsayılan para birimi euro olacaktır. Otel alınacak gerçek para birimi ve tutar, gerçek rezervasyon sayfasında gösterilir. Ayrıca hotelskoşullardan bağımsız olarak döviz kurlarından veya banka ek ücretlerinden sorumlu tutulamaz. Bazı kredi kartı sağlayıcıları "uluslararası işlem ücreti" alabilir. Bu ücret bazı kredi kartı sağlayıcılarına gider, çünkü rezervasyon ücretiniz ikamet ettiğiniz ülkenin dışında işlenir. Ücretin otel olmadığını ve hiçbirinden sorumlu tutulamaz. Kredi kartı düzenleyiciniz tarafından tahsil edilen uluslararası işlem ücretleri.
Hangi kredi kartlarını kabul ediyorsunuz?
Otel visa ve master card'ı online kabul etmekten mutluluk duyar. Bu kartlardan biriyle ödeme yaparsanız, kredi kartı ekstreniz priceline.com'un lefkosa adı altında ödenecektir.