indirimkodları.com

Oyuncax Indirim Kodu - 15% - Oyuncax Kuponu Mayıs 2022

Oyuncax promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Oyuncax'da. Bu sayfadaki Oyuncax Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme seçenekleri.
Sekiz farklı ödeme seçeneği arasından seçim yaparak siparişi tamamlayabilirsiniz.
Kredi Kartı Nakit, Kredi Kartı Taksitlendirme, Banka Havalesi / EFT, BKMExpress, Paypal, PTT Posta Çeki, Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı gibi sizin için en uygun seçeneği seçebilirsiniz.
Kapıda Ödeme Emri. İsterseniz, siparişinizin tutarını kargonuzun teslimatı sırasında ödeyebilirsiniz.
Ödeme Seçeneklerine Göre Teslimat. Kredi Kartı, Paypal ve BKM Express ile ödenen siparişler hemen işleme alınır.
PTT Posta Çeki ve Havale / EFT ile yapılan siparişler ödeme alındıktan sonra işleme alınır ve Kapıdaki ödeme emirleri telefon onayından hemen sonra işleme alınır.
Teslimat Bilgileri
Siparişiniz tamamlandıktan sonra "Aynı Gün Kargo" gördüğünüz ürünler aynı gün teslim edilecek, diğer ürünler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Aynı gün kargo fırsatı saat 17:00'ye kadar siparişleriniz için geçerlidir. Tüm kargo şirketleri 2 iş günü içinde merkezi noktalara ve uzak noktalara teslim edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler tek bir karton içinde özenle paketlenir.
Sipariş Durum İzleme
Oyuncax siparişin her aşamasında sizi e-posta ve SMS ile bilgilendirir. Ayrıca istediğiniz zaman "Siparişlerim" alanından siparişlerinizin durumunu anında kontrol edebilirsiniz.