indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Özdilekteyim

Özdilekteyim Indirim Kodu

Özdilekteyim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Özdilekteyim'da. Bu sayfadaki Özdilekteyim Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

3 İş Günü Kargo: Hafta içi 00:00 ve 14:00 arasında verilen siparişin ayrıntılarında 3 iş günü varsa, 14: 01-23: 59 arasında verilen siparişlerin ayrıntılarında 3 iş günü ifadesi Aynı gün mümkünse, sipariş bir sonraki ilk iş gününden itibaren işleme alınacak ve çalışma gününün sonunda sözleşmeli cargo şirketlerine en geç 3 teslim edilecektir. Özdilekteyim Cumartesi ve Pazar günleri, tatil günleri, tatiller ve bu günlerden önceki gün hafta içi 14.00'ten sonra verilen siparişleriniz ilk iş günü Ozdilektyim dan işleme alınacak ve en geç 3 iş günü sonunda sözleşmeli kargo şirketlerine teslim edilecektir. . . PTT Kargo ve UPS Kargo, cumartesi ve pazar günleri kargo dağıtmaz.
Özdilekteyim Sipariş vermek istediğiniz ürünleri depolayın; Ana sayfayı üstteki kategoriler alanından bulabilir veya ilgili ürünün adını yazarak "Arama" bölümünde arama yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün; "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sepetinize renk, model, boyut ve numara ekleyebilirsiniz.
Mağazadan yapılan alışverişlerde Özdilekteyim online kredi kartı veya banka havalesi şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Sipariş sırasında, tek bir ödeme veya taksitte Visa, Mastercard ve American Express kredi kartınızla çevrimiçi ödeme yapabilir ve puan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.