Özdilekteyim Indirim Kodu - 70% - Özdilekteyim Kuponu Aralık 2022

Özdilekteyim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Özdilekteyim'da. Bu sayfadaki Özdilekteyim Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (20)
  • Kodu (3)
  • Kampanyalar (17)
  • Ücretsiz Kargo (2)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

3 İş Günü Kargo: Hafta içi 00:00 ve 14:00 arasında verilen siparişin ayrıntılarında 3 iş günü varsa, 14: 01-23: 59 arasında verilen siparişlerin ayrıntılarında 3 iş günü ifadesi Aynı gün mümkünse, sipariş bir sonraki ilk iş gününden itibaren işleme alınacak ve çalışma gününün sonunda sözleşmeli cargo şirketlerine en geç 3 teslim edilecektir. Özdilekteyim Cumartesi ve Pazar günleri, tatil günleri, tatiller ve bu günlerden önceki gün hafta içi 14.00'ten sonra verilen siparişleriniz ilk iş günü Ozdilektyim dan işleme alınacak ve en geç 3 iş günü sonunda sözleşmeli kargo şirketlerine teslim edilecektir. . . PTT Kargo ve UPS Kargo, cumartesi ve pazar günleri kargo dağıtmaz. Özdilekteyim Sipariş vermek istediğiniz ürünleri depolayın; Ana sayfayı üstteki kategoriler alanından bulabilir veya ilgili ürünün adını yazarak "Arama" bölümünde arama yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün; "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sepetinize renk, model, boyut ve numara ekleyebilirsiniz. Mağazadan yapılan alışverişlerde Özdilekteyim online kredi kartı veya banka havalesi şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Sipariş sırasında, tek bir ödeme veya taksitte Visa, Mastercard ve American Express kredi kartınızla çevrimiçi ödeme yapabilir ve puan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Özdilekteyim

Özdilekteyim holding, perakende ve mağazacılık sektöründeki tasarruflarını en kaliteli ürünlere en hızlı şekilde ulaştırmak için elektronik ticaret sektörüne yatırım yapmıştır. İlk olarak Özdilek ürünlerini satmak için tasarlanan e-ticaret sitesi, Özdilek Alışveriş Merkezi ve Özdilektyim kullanarak kapsamını genişletti. Operasyonda, Hipermarket ürünleri ve Özdilekteyim markası piyasaya sürüldü. 1971 yılında Bursa'da bulunan Özdilek, faaliyet gösterdiği renklerde sürekli gelişim analizi ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan lider firmalardan biri olma vizyonuyla yoluna devam ediyor. Böylece Özdilekteyim kullanıcılarına tamamen güvenli bir alışveriş fırsatı sunuyor yoluna.

70% indirim

Bu sayfada, Özdilekteyim için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Özdilekteyim ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar