Pandora.Net Indirim Kodu - 15% - Pandora.Net Kuponu Mart 2023

Pandora.Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

Pandora.Net Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Pandora.Net'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm (4)
 • Kodu
 • Kampanyalar (4)
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  Pandora herşey 150TL altı Fiyatla

  Bitiş: 11-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Pandora Kadınlar Günü indirimi

  Bitiş: 21-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Pandora Anneler Günü Kampanyası

  Bitiş: 22-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Pandora Sevgililer Günü Kampanyası

  Bitiş: 24-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kodu

  Pandora 4 Al 3 Öde Sevgililer Günü Fırsatı

  Bitiş: 20-02-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  %20 Pandora İndirim Fırsatı

  Bitiş: 05-02-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Pandora Kampanya: Net %50 İndirim

  Bitiş: 01-02-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kampanyalar

  Pandora Indirim Kodu: 100Tl

  Bitiş: 01-02-23
  KUPON100
  KODU
  Kampanyalar

  Pandora Kupon Kodu: 75Tl

  Bitiş: 01-02-23
  KUPON75
  KODU
  Kodu

  Bilekliklerde %20 Pandora indirim kampanyası

  Bitiş: 22-01-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Pandora'da, Siparişiniz gönderildikten sonra, izleme bilgilerini içeren bir e-posta bildirimi alırsınız. Teslimat kalemleri pazartesi-cuma günleri arasında verilen siparişlere dayanmaktadır. Standart 3 Gün nakliye, 2 Gün ve Ertesi Gün nakliye için UPS, paketinizi Pazartesi - Cuma arasında teslim edecektir. 2 Gün ve Ertesi Gün nakliye yöntemleri için lütfen unutmayın, UPS Cumartesi ve Pazar günleri paketleri teslim etmeyecektir. Pandora US Online Store'dan satın alınan siparişler, 25 Ocak 2020'ye kadar posta yoluyla veya bir Pandora mağazasına geri ödeme için orijinal hallerinde iade edilebilir. İadelere birlikte verilen iade formu eşlik etmelidir. Pandora Hediye Kartları veya E-Hediye Kartları iade edilemez. Promosyonlar, izinler veya satışlarda şartlar ve koşullar değiştirilmiş olabilir. Pandora'da, Pandora US Online Store'dan satın alınan kullanılmayan ve orijinal durumundaki ürünler, mağaza konumlarımızdan birinde satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirilebilir. Pandora Hediye Kartları veya E-Hediye Kartları iade edilemez. Promosyonlar, izinler veya satışlarda şartlar ve koşullar değiştirilmiş olabilir. Maalesef, borsaları posta ile kabul edemiyoruz. Bir hediye alıcı, orijinal hediye makbuzu ile ürünü bir Pandora mağazasına iade edebilir veya değiştirebilir. Hediye iadeleri, satın alma fiyatı için bir hediye kartı verilecektir. Hediye alıcısı ürünü posta ile iade ederse, orijinal ödeme yöntemine (alıcıya) bir kredi verilecektir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Pandora.Net

Pandora, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış el yapımı ve çağdaş mücevherleri uygun fiyatlarla tasarlar, üretir ve pazarlar. Pandora mücevherleri, altı kıtada 100'den fazla ülkede 2.400'den fazla konsept mağazası da dahil olmak üzere 7.800 satış noktası üzerinden satılmaktadır. 1982 yılında kurulan ve merkezi Kopenhag, Danimarka'da bulunan Pandora, dünya çapında 13.200'ü Tayland'da bulunan ve şirket takılarını ürettiği 27.300'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Pandora, Danimarka'daki Nasdaq Kopenhag borsasında halka açıktır. 2017 yılında Pandora’nın toplam geliri 22,8 milyar DKK (yaklaşık 3,1 milyar EUR) idi. Modern, yüksek kaliteli, el yapımı ürünler sunan güzel mücevher pazarının uygun fiyatlı lüks segmentinde iyi bir konuma sahibiz.

15% indirim

Bu sayfada, Pandora.Net için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Pandora.Net ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar