indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Pandora.Net

Pandora.Net Indirim Kodu

Pandora.Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Pandora.Net Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Pandora.Net'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Pandora'da, Siparişiniz gönderildikten sonra, izleme bilgilerini içeren bir e-posta bildirimi alırsınız. Teslimat kalemleri pazartesi-cuma günleri arasında verilen siparişlere dayanmaktadır. Standart 3 Gün nakliye, 2 Gün ve Ertesi Gün nakliye için UPS, paketinizi Pazartesi - Cuma arasında teslim edecektir. 2 Gün ve Ertesi Gün nakliye yöntemleri için lütfen unutmayın, UPS Cumartesi ve Pazar günleri paketleri teslim etmeyecektir. Pandora US Online Store'dan satın alınan siparişler, 25 Ocak 2020'ye kadar posta yoluyla veya bir Pandora mağazasına geri ödeme için orijinal hallerinde iade edilebilir. İadelere birlikte verilen iade formu eşlik etmelidir. Pandora Hediye Kartları veya E-Hediye Kartları iade edilemez. Promosyonlar, izinler veya satışlarda şartlar ve koşullar değiştirilmiş olabilir.
Pandora'da, Pandora US Online Store'dan satın alınan kullanılmayan ve orijinal durumundaki ürünler, mağaza konumlarımızdan birinde satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirilebilir. Pandora Hediye Kartları veya E-Hediye Kartları iade edilemez. Promosyonlar, izinler veya satışlarda şartlar ve koşullar değiştirilmiş olabilir. Maalesef, borsaları posta ile kabul edemiyoruz. Bir hediye alıcı, orijinal hediye makbuzu ile ürünü bir Pandora mağazasına iade edebilir veya değiştirebilir. Hediye iadeleri, satın alma fiyatı için bir hediye kartı verilecektir. Hediye alıcısı ürünü posta ile iade ederse, orijinal ödeme yöntemine (alıcıya) bir kredi verilecektir.