Parfumania Indirim Kodu - 20% Indirim Aralık 2022

Parfumania promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Parfumania Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Parfumania'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 20% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (1)
  • Kodu
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Parfumania indirim kuponumu ve Hediye Sertifikamı nasıl kullanabilirim? Kupon kodunuzu veya Hediye çekinizi kullanmak için; Alışveriş sırasında ürünü (ler) sepetinize eklediğinizde, tam sipariş düğmesine basın. Ödeme sayfasındaki "Hediye çeki veya kupon kodu" bölümüne indirim kodunuzu girmeniz ve "Uygula" düğmesine basmanız yeterlidir. Bir satın alma işlemi için yalnızca bir kupon kodu kullanılabilir. Kupon kodunuz farklı kupon kodlarıyla birleştirilemez. Tutardan daha yüksek bir fiş içeren bir ürün satın aldıysanız, aradaki farkı yalnızca siz ödersiniz. Hediye çeki tutarından daha az bir ürün satın aldıysanız, bir sonraki satın alma işleminiz için hediye çekinizdeki kalan bakiyeyi kullanabilirsiniz. Kargom geldiyse ve beni bulamazsa siparişimi nasıl alabilirim? Belirtilen adreste bulunmazsanız, paketiniz Yurtiçi kargo şirketinin en yakın şubesine teslim edilecek ve size bir bilgi notu bırakılacaktır. Paketinizi 3 gün içinde belirtilen şubeden almalısınız. Aksi takdirde, siparişiniz Parfumania'ya iade edilir. İade edilen siparişinizin iadesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda, kargo ücreti sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödeme olarak adınıza geri gönderilecektir. Nasıl ödeyebilirim? Tüm banka ve kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express), kapıda nakit ödeme ve banka havalesi ile ödeme Parfumania.com Hediye Paketi Yapar mısın? Ne yazık ki, Parfumania bir hediye paketi uygulaması yok Ürünü / ürünleri değiştirebilir miyim? Parfumania sitesinde satışa sunulan ürünleri değiştirmek için bir seçenek yoktur. Ürününüzü / ürünlerinizi ücretsiz olarak iade ederek, ödediğiniz tutar için bir hediye çeki alarak size uygun ürünü yeniden sipariş edebilirsiniz. İade işlemini "Ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım?" Kargo Acente Kodu: 234987674 başlığı altında kontrol edebilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Parfumania

Kuruluşundan bu yana, Parfumania kalite vazgeçmeden size dünyaca ünlü koku markaları getiriyor. Anlaşma için her öğe Parfumania teklif koku ve sürekli kalite açısından benzersiz bir şüphe yoktur. Parfumania'nın ticaretiçin tasarruf etme zamanı azaldıkça, e-ticaretle tanıştılar. Onlar Parfumania için en önemli hayati saygı müşteriye verilen inanç, garanti ve bakım olduğunu göz ardı asla! Eğitimleri web'de çok fazla olduğu için, web tarafından reklamı yapılan açılışlar dünyasında olmak istediler. Onlar sizin yararınıza aroma bölgesi içinde en büyük e-ticaret marka biridir. Bunların çoğu gibi, onlar uzun saatler ile çalıştı ve onlar çalışmak eğitmek içinde beklenmedik bir şekilde çalıştı bireylerdi.

20% indirim

Bu sayfada, Parfumania için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Parfumania ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar