indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Pembe Potin

Pembe Potin Indirim Kodu

Pembe Potin promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

En iyi fiyatlar Pembe Potin'da. Bu sayfadaki Pembe Potin Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim ne zaman gelecek?
Pembe Potin'den hafta içi saat 15:00'ten önce ve cumartesi günü saat 10:00'dan önce siparişleriniz aynı gün kargonun gönderilecek şehir sayısına bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilir.
Kargo için ne kadar ödeyeceğim?
Pembe Potin sitesinden aldığınız 50 yaş ın altındaki ürünler için kargo ücreti 5,00 ₺ ve 50 yaş üstü alışverişleriniziçin 0 ₺ 'dır.
Kargom geldiyse ve beni adreste bulamazsa siparişimi nasıl alabilirim?
Belirtilen adreste bulunmazsanız, siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilecek ve size bir bilgi notu bırakılacaktır. Paketinizi 3 gün içinde belirtilen şubeden almalısınız. Aksi takdirde siparişiniz Pembe Potin'e iade edilecektir. İade edilen siparişinizin iadesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz.
İade ödemem nasıl olacak?
Geri ödemeniz, ödemenizi yaptığınızda ürün bize geldikten sonra yapılacaktır. Örneğin, ödemenizi HavaLe / EFT veya Kapıda Öde ile yaparsanız, iade bilgileriniz sizden alınacak ve paranız HavaLe / EFT ile size iade edilecektir. Kredi kartınızdaki taksit seçeneği ile ödemeyaparsanız, ürün fiyatı taksit sayısına bölünür ve her ay kredi kartınıza iade edilir. Bu prosedür Pembe Potin tarafından değil, bankanız tarafından belirlenir. Kredi kartınızla yaptığınız işlemin iadesi bankanıza göre değişir, ancak geri ödeme ürünü aldıktan sonraki 3 iş günü içinde kredi kartınıza yapılır. Havale / EFT ile yaptığınız işlemlerin iadesi iade edilen ürünü aldıktan sonraki günler içinde yapılır.