indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Pera Bulvari

Pera Bulvari Indirim Kodu

Pera Bulvari promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Pera Bulvari Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Pera Bulvari'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim kaç gün sürecek?
Pera Bulvari'nin kendi detay sayfasında ürünlerin sevkiyat tarihi belirtilir. Bu bilgiler anlık stoklar için geçerlidir ve stok tükenmesi veya stok girişi durumunda güncellenir
Alışverişimi ne şekilde ödeyebilirim?
Pera Bulvari sitesinden siparişlerinizi kredi kartınızı nakit veya taksitle kullanarak veya banka kartı ile ödeyerek yapabilirsiniz.
Kupon Kullanım Koşulları Hakkında Bilgi Alabilir miyim?
"Kampanya kodunuz var mı?" bölümüne tıkladığınızda ,"Alışveriş Sepetim" sayfasındaki ürünlerin hemen altında, açılan kutuyu girdiğinizde indirim alırsınız. Başka bir indirim veya kampanya ile birleştirilemez veya nakde dönüştürülemez. Kuponunuzun belirtilen ürünlerde geçerlidir. İndirimli ürünler için geçerli değildir.
Hangi Kredi Kartlarıyla Taksit Yapabilirim?
Pera Bulvari'den yapılan alışverişlerinizde 9 taksite kadar anlaşmalı kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz
Site. Sitemizde kullanabileceğiniz anlaşmalı kredi kartları: WorldCard, Maximum Card, Bonus Card, CardFinans, Axess Kredi Kartı, Paraf Kart
Siparişimde Adresi / Alıcıyı Değiştirebilir miyim?
Siparişiniz Tedarik Süreci veya Hazırlık durumundaysa Pera Bulvari web sitesi aracılığıyla siparişinizin gönderi adresini veya alıcı adını değiştirebilirsiniz. Siparişiniz faturalandırılırsa, sevkiyat şirketiyle irtibata geçilmesi gerektiğinden, değişiklik isteği için onlarla iletişime geçmeniz gerekir. Ne yazık ki, siparişlerinizde fatura adresi ve fatura ilgili kişi değiştirilemez.