Perdigital Indirim Kodu - 15% Indirim Ocak 2023

Perdigital promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Perdigital Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Perdigital'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (4)
  • Kodu (2)
  • Kampanyalar (2)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Perdigital Bonus hangi ürünlerde kullanılır? Perdigital bonus, Vodafone ve Türk Telekom TL/ paket indirme, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek hariç Perdigital.com tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında hiçbir kurum/kuruluşta kullanılamaz. Hem bakiyemi hem de Perdigital Bonusumu aynı anda kullanabilir miyim? Hem bakiye hem de Perdigital Bonus aynı anda kullanılabilir. Örneğin, Perdigital.com hesabınızda 8 TL bakiyeniz, 2 TL Perdigital Bonus'unuz varsa ve toplam 10 TL alışveriş yapacaksanız, onay aşamasında "Bonus Bakiyesi Kullan" seçeneğini kontrol ederek hem bakiyenizi hem de Perdigital Bonusunuzu kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Perdigital Bonus Nedir? Perdigital Bonus, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gereksinimi yerine getirmeniz, Perdigital Bonus Kazanan ürünler satın alırsanız veya Perdigital Bonus Kodunu kullanırsanız ve Perdigital.com bakiyeyi değiştirirseniz, Perdigital.com hesabınızda "Bonus" adı altında tanımlanan sadakat noktasıdır. Perdigital Bonus sadece Perdigital.com'dan yapılan alışverişler için geçerlidir. Perdigital Bonus başka sına devredilemez. Perdigital.com, teklif ettikleri bonus oranlarını değiştirme veya yayınlanmamış bonus hakkını saklı tutar. Bakiyeyi nasıl yüklerim? Perdigital.com giriş yaptıktan sonra "Yük Bakiyesi" düğmesine tıklayın. Yönlendireceğiniz sayfada bakiye yükleme seçeneklerini göreceksiniz. Bu seçenekler arasında sizin için en uygun olanı seçerek hesabınıza güvenli bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Bir ödeme bildirimi yaptım, bakiyem hesabıma ne zaman aktarılacak? Ödeme bildirimleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:00 - 01:00, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 02:00 arasında kontrol edilir ve ödemeniz Perdigital.com hesabınıza aktarılır. Öte yandan, EFT yaparak gönderdiğiniz tutarların hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında banka hesaplarımıza aktarılabildiği unutulmamalıdır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Perdigital

Perdigital, online oyunlar için e-pin başta olmak üzere birçok kategoride dijital koda dönüştürülebilen tüm ürün, hizmet ve hizmetleri en uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde sunan bir platformdur. Denge ile kolayca ve güvenli bir şekilde kurulabilen birçok ödeme seçeneği, güvenlik kullanıcıları, Perdigital vurgusu ile en üst düzeyde memnuniyet. Perdigital, binlerce internet kafeden oluşan saha satış ağı ile Türkiye'nin lider distribütörü ve güçlü dijital kodudur. Haziran 2015'te kurulan ve bugün yüz binlerce üyeye hizmet veren Perdigital; Tencent doğrudan Valve, Gameforge, Riot Games, Joygame, Lokum Games, Oasis Games, Epic Games, Nfinity Games, BluTV gibi şirketlerle çalışır ve doğrudan üreticilerden veya resmi distribütörlerden dağıttığı tüm ürünleri tedarik eder.

15% indirim

Bu sayfada, Perdigital için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Perdigital ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar