indirimkodları.com

Photos Indirim Kodu

Photos promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Photos'da. Bu sayfadaki Photos Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Photo ğraflar 2-3 iş günü içinde fotoğraf ürünleri sunar. Bazı istisnalar pleksi-fotoğraf ve fotoğraf kağıdıdır. Bu ürünler 5 iş günü içerisinde üretilir ve altıncı veya yedinci günde teslim edilir. Sevkıyattan sonra bir takip ve takip bağlantısı alacaksınız. Siparişler Bolsward'daki Marne 126a adresimizde mevcuttur. Şirket iş günlerinde sabah 9'dan akşam 5'e kadar açıktır. Özelleştirme siparişinizle başlar. Fotoğrafta duvar süslemeleri sipariş edebilirsiniz. Tanımlanmış boyut yok, ancak santimetre için doğru. Bu size tamamen özelleştirilmiş bir duvar dekorasyonu sipariş etme özgürlüğü verir.
Photo ğraf MerenPost (SANDD'nin bir parçası) ile çalışır. Merenpost aracılığıyla sipariş gönderirken, izleme ve izleme kodunu içeren bir e-posta gönderilir. Bunlar 'Nakliye maliyetleri' sayfasında listelenmiştir. 50 € ve üzeri siparişler için gönderim NL ve BE'de ücretsizdir. Tüm normal ödeme seçenekleri mevcuttur. iDeal, Paypal, banka havalesi, ING Homepay, Klarna, Mister Cash (Belçika) ve VVV hediye çekleri (VVV hediye çekleri yok). Konuşma ortakları da hesabı sipariş edebilir. Bir sebep göstermeksizin sözleşmeyi 14 gün içinde iptal etme hakkına sahipsiniz. Para çekme süresi, sizin tarafınızdan veya sizin tarafınızdan belirlendiği üzere üçüncü tarafın nakliye dışı mallara sahip olduğu günden 14 gün sonra sona erer. Fotoğraflar 2-3 iş günü içinde fotoğraf ürünleri sunar. Bu, iki iş günü üretim ve fotoğrafik ürünün üçüncü teslimat günü anlamına gelir. Bazı istisnalar pleksi-fotoğraf ve fotoğraf kağıdıdır. Bu ürünler 5 iş günü içerisinde üretilir ve altıncı veya yedinci günde teslim edilir. Sevkıyattan sonra bir takip ve takip bağlantısı alacaksınız.