indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Pierre Cardin

Pierre Cardin İndirim Kodu - 70% Kupon Mayıs 2022

Pierre Cardin promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Pierre Cardin İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Pierre Cardin'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İnternet üzerinden yapılan satışlarda (uzaktan satış sözleşmeleri) tüketiciler, malları teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir yasal ve cezai sorumluluk almadan ürünü iade etme ve herhangi bir sebep göstermeden ürünü reddetme hakkına sahiptir. Buna rağmen, Pierre Cardin, www.pierrecardin.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde 30 güne kadar kullanılmayan ürünlerin iadesini desteklemektedir.
Ürünleri faturanızla en yakın mağazadan değiştirebilirsiniz. Kampanya ürünlerinde sadece vücut değişikliği yapılır. Kampanya süresince alınan ürünler için mağazalarında ürün fiyat farklılıkları meydana gelebilir. Değiştirilecek ürünler arasında bir sezon farkı varsa, bu değişiklik sırasında fiyat farkını ödemenizi gerektirebilir. İade durumunda, kargo gönderimi internet perakende satış kanalının iade adresine gönderilmelidir. Mağazalarında geri ödeme yapılmaz.
Emirler sadece Türkiye sınırları içerisinde olmalı.
Talep nedeniyle teslimat ve teslimat sürelerinin gecikebileceğini lütfen unutmayın.
Siparişler 3 - 6 iş günü içerisinde verilir.
Sipariş verdiğiniz ürünler stokta ise ödeme yapılabilir ve ödemeniz alınabilir.