indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Pizza Pizza

Pizza Pizza İndirim Kodu

Pizza Pizza promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

En iyi fiyatlar Pizza Pizza'da. Bu sayfadaki Pizza Pizza İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Amacımız yerel, kaliteli ve güvenilir ürünlerin ürettiği leziz pizzaları tüketicilere hayatın her kesiminden sunmak. Yerel lezzetler ile yaratılmış pizzalar ile en çok tercih edilen Pizza restoran markası olmak. Müşterilerimiz için pizza hamurunun en önemli hammaddesi olan unu seçiyoruz. Unumuzun en önemli özelliği yüksek oranda bulunan proteindir. Fabrikamızda yıllardır edinilen reçetemiz ile üretilen hamurlarımız pizzalarımızın en belirgin özelliğidir.
DAHA. BİLGİ
Lezzetli bir pizza üretimi, iyi bir pizza hamuru üretimi ile başlar. Merkezimizdeki üretim tesisimizde özel teknolojimizle pizza hamurumuzu hazırlıyor, şubelerimizi bu noktadan dağıtabiliyoruz ve tüm şubelerimizde kalite standartlarımızdan ödün vermiyoruz. Pizzalarımızın üst malzemeleri merkez fabrikamızda kontrol edilip onaylanmakta ve soğuk bir zincirle şubelerimize dağıtılmaktadır. Böylece pizza hamuru ve pizza üstü malzemelerimiz şubelerimizde buluşuyor. Pizza hamurumuz özel açma tekniği ile eğitilmiş personelimiz tarafından açılır ve pizza tabanına dönüştürülür. En iyi pizza malzemelerinde ilk sipariş bizim için özel olan ve mozarella peyniri ve diğer malzemelerle süslenmiş pizza sosumuz. Pişirilmeye hazır olan pizzalarımız fırına atılarak pişirilir. Restoran müşterilerimiz için pizzalarımız dilimlenmiş ve sofrayı dört gözle bekleyen müşterilerimize servis edilir. Pizzalarımız teslimat için bekleyen müşterilere paketlenir ve ısı kaybı en aza indirilir ve 30 dakikalık teslimat garantisi ile müşterilerimize ulaştırılır.