indirimkodları.com

Porland İndirim Kodu

Porland promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

En iyi fiyatlar Porland'da. Bu sayfadaki Porland İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Üstün teknolojisi ve iş gücü ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı yansıtan bir firmadır. Bugün, 42. yıldönümünü kutluyor; üretken gücü, ihracat gücü, renk çeşitliliği ve desenleri ile müşterilerine sağladığı avantajlar ile dönemin ilerisinde, sektörde öncü bir marka olarak lider konumdadır.
DAHA. BİLGİ
Hem ev hem de gastronomi sektörlerine hizmet veren perakende perakendecilik alanında 30 konsept mağazası var, www.porland.com üzerinden online alışveriş kanalı köşeleri ve bayi kanalları ile birlikte satıyor. Binlerce ürün, konsept mağaza, evden gastronomi kesintisine birçok alanda takip edilmekte ve popüler bir Türk markasıdır. Türkiye'nin ilk renkli porselen üretimini yapan, dünyanın ilk ve tek reçetesi olan Alümina ve Türkiyede (Alumilit) yapan Porland, ilk olarak 10850 kalite belgesine sahip Türk Portalı, Türk Standartları ve BS ile birlikte yerel porselen üreten İngiliz kalite standartları üreticisi ile 4034 belgesi.