indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Portakal Bahcem

Portakal Bahcem Indirim Kodu

Portakal Bahcem promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Portakal Bahcem'da. Bu sayfadaki Portakal Bahcem Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim kullanılamıyorsa ne yapabilirim?
Kargo şirketi siparişinizi belirttiğiniz adrese teslim eder. Adresinizde bulunamıyorsanız, kargonuzu size sağlayacak şubeden alabilirsiniz. Kargonuz şubeden 3 gün boyunca alınmazsa siparişiniz Portakal Bahçem'e iade edilecektir. Bu aşamada Portakal Bahçem müşteri hizmetlerini arayabilir ve adres değişikliği talebinizi iletebilirsiniz. Her halükarda, e-posta adresinize gelen kargo takip numarasından "Kargom nerede" linkine tıklayarak kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.
Teslimat adresimden bana ulaşılamazsa, başka biri teslimat yapabilir mi?
Belirttiğiniz teslimat adresinden kargonuzu alacak bir kişi varsa, siparişinizi oluştururken bu bilgileri "Sipariş Notu" bölümüne belirtmeniz gerekir.
Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?
Portakalbahcem.com teslimat ı ancak Türkiye sınırları içinden sipariş verdiğinizde yapılabilir. KKTC Portakal Bahçem nakliye limitleri içinde değildir. Portakal Bahcem şimdilik yurtdışına gemi cilik yapmıyor.