Priceline Indirim Kodu - 40% - Priceline Kuponu Ekim 2022

Priceline promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Priceline'da. Bu sayfadaki Priceline Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Koltuklarımı nasıl ayırtacağım veya onaylayabilirim? Tüm havayolları koltuğunuzdan önce ücretsiz olarak seçmenize izin vermez. Havayolu önceden koltuk seçimine izin veriyorsa, biletinizi satın alırken genellikle sitemizden koltuk talep edebilirsiniz. Havayolu şirketleri bazen uçak değiştirdiği ve koltukları yeniden ataması gerektiğinden koltuk seçimleri garanti edilmez. Satın alma sırasında veya sonrasında bir koltuk haritası göremiyorsanız, bu, uçuşunuz için önceden koltuk talep edemeyeceğimiz anlamına gelir. Kiralık Araba Yaş Kısıtlamaları Priceline, belirli yerlerde 21-24 yaş arası sürücülere araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sadece New York'ta 18-20 yaş arası sürücüler için kiralama hizmeti verilmektedir. Seyahatinizin ayrıntılarını girin ve isteğinizi yerine getirip yerine getiramayacağımızı size söyleyeceğiz. Kiralama şirketlerinin 25 yaşından küçük kiracılardan Genç Kiracı Ücreti tahsil ettiğini lütfen unutmayın. Bu ücretler genellikle günlük 20 USD başlar ve yüksek maliyetli yerler veya daha arzu edilen otomobil türleri için günlük 50 $ USD kadar olabilir. Yani normalde günlük 30 USD maliyeti bir kiralık araba reşit olmayan bir sürücü en az 50 $ USD günlük mal olabilir. Tüm sürücülerin bir araç almak için geçerli bir sürücü belgesi ibraz etmesi gerekecektir ve her sürücünün yaşı doğrulanacaktır. Priceline teklif sürecinde sürücünün yaşı yanlış tanıtıldıysa, sürücü kira kontuarındaki reşit olmayan ücretlere tabi olacaktır veya kiralama reddedilecektir. Priceline, yaş yanlış beyanlarından dolayı araç kiralama iptallerinden sorumlu değildir Biletimi nasıl değiştirebilirim veya iptal edebilirim? Biletinizi değiştirme veya iptal etme yeteneğiniz satın aldığınız biletin türüne bağlıdır ve havayoluna göre değişir. İptal izni vevarsa, seyahat programı Express Deals-Priceline fırsatlarınızda, tam seyahat programının yalnızca rezervasyon unuzu yaptıktan sonra açıklandığı, değiştirilemez ve iade edilemez bir bağlantı görürsünüz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Priceline

Priceline, uçak bileti ve konaklama kalıntıları gibi seyahatle ilgili satın almalar için işaretleme fiyatlarını bulmak için bir internet seyahat ofisidir. Priceline, seyahat yönetimlerinin sağlayıcılarından müşterilerine düzenlenmesini teşvik eder. Priceline ile başlamak için onun Başlık Your Possess Maliyet çerçevesi için bilinen var, gezginler taşıyıcı bilet, inn odaları, araba kiralama ve gezi demetleri için kendi maliyet başlık nerede. Alıcı ortak bir alan, fayda düzeyi ve maliyet seçebilirsiniz oysa. Fırsatlar karanlık seyahat stoku içindir; faiz noktaları, takasın iptali sayılabilirliği olmadan toplam dan sonra olduğu gibi açıklanır.

40% indirim

Bu sayfada, Priceline için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Priceline ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar