indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Protranslate

Protranslate Indirim Kodu

Protranslate promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

En iyi fiyatlar Protranslate'da. Bu sayfadaki Protranslate Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Protranslate platformundaki çevirmenler web sitelerini/ mobil uygulamaları yerelleştirebiliyor mu?
Web siteleri, mobil uygulamalar, yazılımlar ve bilgisayar oyunları için çok sayıda yerelleştirme projesi yapmışlardır. Yerelleştirme projeleri için uzman çevirmenlere sahibiz ve projenin başarıyla tamamlandığından emin olmak için yerel çevirmenlerle birlikte çalışıyoruz.
Protranslate platformundaki çevirmenler teknik çeviri yapabilir mi?
Çeşitli alanlarda deneyim ve uzmanlığa sahip çok sayıda çevirmenle çalışırlar. Çeviri projeniz, deneyim ve uzmanlığı ihtiyaçlarınıza uygun çevirmenlerinden birine atanır. Ayrıca siparişinizi verirken "Çeviri Özeti" bölümünü kullanarak çevirmenlerine notlar ekleyebilirsiniz. Mühendislik, hukuk, BT, tıp gibi özel alanlarda ki teknik çevirilerinizle ilgili tüm detayları yazabilirsiniz.
Tercüme edilmiş belgelerim için düzeltme yapıyor musunuz?
Protranslate redreading ve kalite kontrolü için özel bir ekip var. Çevrilen belgeleriniz size teslim edilmeden önce bu ekip tarafından kontrol edilir.
Protranslate platformundaki çevirmenler bilgisayar tabanlı çeviri kullanıyor mu?
Protranslate platformu üzerinden sağlanan tüm çeviriler, uzman çevirmenleri tarafından yapılan insan çevirileridir. Bu şekilde, çevrilen belgenin özgün belgenizin temasını uygun olduğundan emin olabilirler. Belge, bilgisayar destekli çevirilere kıyasla çok daha profesyonel olacak.