Puma İndirim Kodu - 50% Indirim Ocak 2023

Puma promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Puma İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Puma'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (50)
  • Kodu (14)
  • Kampanyalar (36)
  • Ücretsiz Kargo (2)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Türkiye'de herhangi bir adrese puma.com.tr ile sipariş verebilirsiniz. Saat 14: 00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişleriniz, tercihinize bağlı olarak Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo güvencesi kapsamında teslim edilecektir. Kargonuzu ödedikleri sipariş için 150 TL veya daha fazla. Diğer siparişler için kargo ücreti bölgeden bölgeye değişebilir. Puma.com üzerinden satın aldığınız ürünü, ürünü aldıktan sonraki 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürününüzü eksiksiz ve hasarsız orijinal PUMA kutusunda göndermelisiniz. Puma.com olarak kullanılmış veya yıkanmış ürünlerin iadesini kabul edemezler. Visa ve Mastercard kredi kartı ile Türkiye'de fatura adresi ve banka kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. Sitede ödeme için kullandığınız kart bilgileri gizlidir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /637 stemmen

über Puma

Dünyanın önde gelen spor markalarından biri olarak, Puma'nın dünyadaki en hızlı sporcularla aynı oyun alanında yer almak istemesi yalnızca doğal. Bunu başarmak için, PUMA markası mükemmel bir sporcu yapan değerlere dayanmaktadır. Bir başarı öyküsü, doğru zamanda doğru yerde olmaktan daha fazlasıdır. Büyük ligde oynamak için spor felsefesi için bir anlayışa ihtiyacınız var. Sonsuza Kadar Daha Hızlı Olmalısın. Futbol ayakkabısı için bir ayakkabı fabrikası olarak başlamasından günümüze başarılı sporcuların tedarikçisine kadar, PUMA yeniliklerinin sporcuların en iyi şekilde performans göstermelerine nasıl yardımcı olduğunu zaman ve tekrar kanıtladı. Spor dayanıklılık gerektirir. Bu, altına giydikleri şeyler için de geçerlidir. Ortak şirket Dobotex'in PUMA Grubunun bir üyesi olması ve PUMA ve diğer tanınmış markalar için üst giysi ve çorap geliştirmesi, üretmesi ve dağıtması daha da iyidir.

50% indirim

Bu sayfada, Puma için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Puma ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar