indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Qatar Airways

Qatar Airways Indirim Kodu

Qatar Airways promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Qatar Airways Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Qatar Airways'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Qatar Airways Ödeme doğrulama: Qatar Airways ödeme güvenliğini ciddiye alır. Ödeme kartınızın kullanımına izin verebilmek için, bilet inin ödemesini gösteren kart ekstreleri gibi ek bilgileri bize vermenizi rica ediyoruz. Bu, kart sahibinin bileti satın almak için işlemi onayladığını doğrulamamızı sağlar. Özellikle yolcunun kart sahibinden farklı olduğu durumlarda, ödeme kartının kullanımına izin verebilmek için ekstra önlemler alırız. Ödeme varifiction için kart sahibinin pasaport veya devlet tarafından verilmiş kimlik bir kopyasını olması gerekir. Kredi kartı ilk altı ve son dört rakamı gösteriyor ve diğer sayıları gartıyor. Qatar Airways işlemini gösteren kart sahibinin kredi kartı ekstresinin taranmış bir kopyası. Bazı durumlarda, ek belgeler gerekebilir (örneğin, kurumsal kredi kartları kullanıldığında).
Qatar Airways Affiliate Marketing Programı: Qatar Airways Affiliate Marketing Program, iştiraklerinin Qatar Airways'i web/bloglarında tanıtabilecekleri, kullanıcıları Qatar Airways web sitesine yönlendirebilecekleri, satış üretebilecekleri ve komisyon kazanabilecekleri performansa dayalı bir programdır. Gerçek ve alakalı trafiği Qatar Airways web sitesine yönlendirebilen çevrimiçi bir mülkü (web sitesi veya blogu) olan herkes programa katılabilir. İçerik, Görüntü, Metaarama, E-posta, Cashback, Promosyon Kodu/Fiş kodu - Biz iştirakleri her türlü edilir. Kısacası, iyi bir trafik ile aktif bir online özelliği olan herkes bir Qatar Airways Affiliate olmaya uygundur.
Qatar Airways Qcredits: Qcredits, Gold ve Platinum üyelerine ödül yükseltmeleri, Qatar Airways'te fazla bagaj, ödül ücretlerinin ödenmesi ve misafir salonu erişimi gibi çeşitli hizmetler için yararlanılabilen bir ödül parasıdır. Tier'in yükselticisi veya elde tutulması üzerine, Gold ve Platinum üyeleri sırasıyla 40 ve 60 Qcredits alacaklardır. Qcredits kullanılmayan Qcredits sona erecek sonra 12 ay boyunca geçerli olacaktır. Qcredits kabin yükseltmeleri, ekstra bagaj ile seyahat, Ödül ücretleri ve daha fazla ödeme için kullanılabilir. Gold üyeleri üyelik hesaplarına 40 Qcredits, Platinum üyelerin ise üyelik hesaplarına 60 Qcredits alacak kaydedilir. Gold ve Platinum üyeleri Qcredits bakiyelerini öğrenmek için üyelik hesabına giriş yapabilirler.