indirimkodları.com

Recete İndirim Kodu

Recete promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

Recete İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Recete'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Rekabette, Sitemizin mağaza ekranlarında gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına, söz konusu ürün için geçerli olan resmi fiyatlara KDV dahildir. Banka Havalesi * / EFT - Kredi Kartı Peşin - Kapıda Nakit - BKM Express. Size uygun olanı seçebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Herhangi bir not göndermenize gerek yok. Kargonuz 140 TL veya daha fazla ücretsiz. Bu miktarın altındaki kargolar için, sistem otomatik olarak alım fiyatına 6 TL ekler. Kapıdaki nakit alımlarında alışveriş tutarına 7 TL nakit ödeme eklenir. Bu miktar kargo ücreti ile karıştırılmamalıdır. Kapıda yapılan koleksiyon için kargo firmasına tarafımızca ödenen hizmet bedelidir. Sitemizin mağaza ekranlarında gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına, söz konusu ürün için geçerli olan resmi fiyatlara KDV dahildir.
Rekabette, Siparişinizin tarafımızca alındığını adım adım takip edebilirsiniz, üye girişi paneline girdiğiniz siparişi girerek fiyat hesabınızdan düşülür. Bu işlemlerde gecikme olmazsa; İstanbul için 2-3 gün, İstanbul dışındaki iller için ise 3 ila 5 gün arasında teslim edilir. Gönderilen paketi kargo görevlisinin yanındaki ambalajından çıkarın ve siparişinizi kontrol edin. Herhangi bir hasar, yanlışlık veya eksiklik görürseniz, lütfen derhal kuryeye bir rapor gönderin ve bizimle iletişime geçin. Sitemizden aldığınız ürünleri, tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün yeniden satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden sonraki 14 (14) gün içinde iade ve kargo ücretini ödeyebilirsiniz. Banka havalesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. sayfamızdan. Web sitemizde yaptığınız her alışveriş% 100 güvenlidir. Sistemimiz, dünyaca ünlü güvenlik organizasyonu GlobalSign tarafından korunmaktadır.