indirimkodları.com

Regal Tr Indirim Kodu

Regal Tr promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

Regal Tr Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Regal Tr'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Faturalama ve teslimat notu işlemi nasıl gerçekleşir?
regal-tr.com adresinden yapılan alışverişleriniz T.C.'de mevcuttur. Yasa gereği konşimento veya fatura ile teslim edilir. Ancak, hediye teslimi durumunda, hediye alıcısına fiyat belirtmeyen bir teslimat notu gönderilir ve fatura belirttiğiniz fatura adresine gönderilir. Alışverişlerinizde Regal tr sisteminde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.
Alıcı hediye teslimatı fiyatları görüyor mu?
Olmaz. Hediye gönderme durumunda, hediye alıcısı yalnızca fiyat belirtmeyen bir teslimat notu ile gönderilir. Fatura fatura adresine gönderilir.
Siparişimi verirken, kredi kartımda hemen işlenir mi?
Kredi kartınızla online ödeme seçeneğini seçerseniz, kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme alınacaktır. Gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve hüküm sadece kredi kartınızdan bir hüküm elde etmek için Regal-tr.com online sistem tarafından elde edilir.
Sipariş Takibi / Üye Bilgileri Nedir?
Sipariş izleme" önceki siparişlerinizin nasıl olduğunu görmenize yardımcı olan bir öğedir ve "Üyelik Bilgileri" her seferinde kişisel bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan çevrimiçi sipariş vermenize yardımcı olur. Regal tr sisteminin bir üyesiyseniz, kendiniz hakkında gerekli bilgileri sadece bir kez vermek yeterlidir. Artık kayıt sırasında verdiğiniz tüm bilgiler bizimle birlikte saklandığına göre, online sipariş verdiğinizde, kredi kartı bilgileriniz dışındaki tüm bilgiler sistem tarafından otomatik olarak doldurulacaktır. Regal tr online mağaza göz ve ürün ve ayrıntıları görmek için bir üye olmak gerekmez.
Siparişimi verirken kredi kartımda hemen işleniyor mu?
Kredi kartınızla online ödeme seçeneğini seçerseniz, kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme alınacaktır. Gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve hükmü sadece online sistem tarafından elde edilir Regal-tr.com kredi kartından bir hüküm elde etmek için