indirimkodları.com

Rixos İndirim Kodu

Rixos promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

Rixos İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Rixos'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Rixos, otel ve konaklama rezervasyonları için dünyanın en büyük çevrimiçi platformlarından biridir. Grand Bleu Vacances, gezginlere dünyanın hemen her ülkesinde yüz binlerce konaklama rezervasyonu yaptırmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Mühendislikte müşteri deneyimine kadar her bölümde, büyük boşluklar yaratıcılık, işbirliği ve deneme açısından zengin bir ortam ve neredeyse herkesten daha hızlı ve daha akıllı çalışma araçları sunar. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Alışveriş sepetinizde ödediğiniz KDV tutarını kolayca bulabilirsiniz. Ödenen KDV tutarı, e-posta yoluyla siparişten sonra aldığınız siparişte belirtilir.
Rixos'un sorularınızı cevaplamak için farklı iletişim kanalları vardır. Hızlı sorularınız için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya bir temsilci ile sohbet edebilir ve acil bir durumda bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimize özen gösteririz ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir, bu yüzden hizmetlerimizi çok ucuza sunuyoruz. Bültenimize kaydolun; en iyi teklifleri ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan alacaksınız. Bülten almayı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Grand Bleu Vacances, aileniz veya arkadaşlarınızla unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlamak için birikmiş bilgi birikimi sunar. Tüm hediye çekleri bir yıl boyunca geçerlidir. Böylece alıcı, süper eğlence deneyiminin tadını çıkarmak için HER ZAMAN uygun bir tarih seçebilir.