indirimkodları.com

Roman İndirim Kodu

Roman promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar Roman'da. Bu sayfadaki Roman İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Koleksiyonda, krep, ipek ve pamuk gibi yüksek kaliteli kumaşlar özgün tasarımlarla hayat buluyor. Sofistike ve modern tarzını zarafetle birleştirirken, zamansız ve ikonik Romalı kadını vurgulayan farklı modelleriyle vurguluyor. Roman, ülkedeki 50 mağazanın, yurtdışındaki 13 mağazanın ve çevrimiçi mağazanın bulunduğu tüm dünyadaki müşterilere ulaşıyor.
DAHA. BİLGİ
Turgut Toplusoy'un girişimi olan Roma, 1980 yılında yüksek kaliteli ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla yolculuğuna başlamış, yenilikçi ve yüksek güçlü koleksiyonları ile kısa sürede popüler markalar arasında tanınmıştır. Bugün Türkiye, lüks giyim markalarından biri haline geldi ve dünyada endüstriye öncülük etti. Roman, günlük giyimden kokteyl ve gece kıyafetlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ve stilden ödün vermeyen kendine güvenen kadınlar ile gardırobunu günden geceye tamamlıyor. Koleksiyonda, krep, ipek ve pamuk gibi yüksek kaliteli kumaşlar özgün tasarımlarla hayat buluyor. Ayrı modelleriyle zamansız ve ikonik Roman kadına vurgu yaparken, sofistike ve modern tarzını şıklıkla birleştiriyor. Roman, ülkedeki 50 mağazayla, yurtdışında 13 mağazayla ve çevrimiçi mağazalarla dünyanın her yerindeki müşterilere ulaşıyor.