indirimkodları.com

Rosegal Indirim Kodu

Rosegal promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Rosegal'da. Bu sayfadaki Rosegal Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sipariş verdikten sonra eşyalarımı ne zaman alacağım?
Süre nakliye yöntemine ve varış ülkesine bağlıdır. Teslimat süreleri kullanılan sevkiyat yöntemine göre değişir. Eğer paket savaş, sel, tayfun, fırtına, deprem, şiddetli hava koşulları veya öngörülmeyen veya önlenemeyen diğer durumlar nedeniyle zamanında teslim edilemiyorsa, teslimat ertelenir. Bu tür gecikmeler durumunda Rosegal olumlu bir çözüm bulununa kadar bu konu üzerinde çalışacaktır.
Takip numaram neden geçersiz?
İzleme bilgileri normalde gönderimi takip eden 2-3 iş gününden sonra görünür. Bu süre den sonra bir izleme numarası aranamazsa, bunun birkaç olası nedeni vardır. Nakliye şirketleri web sitesindeki teslimat bilgilerini en güncel duruma sahip olarak güncellememiş; paketin izleme kodu yanlıştır; parsel uzun zaman önce teslim edilmiş ve bilgi süresi dolmuş; bazı nakliye şirketleri izleme kodu geçmişini kaldırır. Rosegal, support.rosegal.com'daki özel Müşteri Hizmetleri Departmanımızla irtibata geçmenizi ve rosegal sipariş numaranızı vermenizi tavsiye ederiz. Onlar sizin adınıza nakliye şirketi irtibata geçecektir, ve bir kez daha fazla bilgi var güncellenir.
Ödeme Yöntemleri
Rosegal kredi kartı ve banka kartı kabul etmektedir. Bu PayPal, Visa, MasterCard, JCB, Discover, vb üzerinden kredi kartı içerir