S Sport Plus İndirim Kodu - 15% Kupon Aralık 2022

S Sport Plus promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar S Sport Plus'da. Bu sayfadaki S Sport Plus İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (21)
  • Kodu (1)
  • Kampanyalar (20)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tüm canlı yayınların kayıtlarını mevcut arşivden en az 30 gün boyunca izleyebilirsiniz. S Sport Plus üzerindeki canlı yayınları özleseniz bile, S Sport Plus tüm bu yayınları sizin için kaydeder. Tüm içeriğimiz 1920 × 1080 HD görüntü kalitesinde yayınlanmaktadır. Görüntü kalitesi, bağlandığınız İnternet hızına bağlı olarak değişebilir. En Zengin Spor İçeriği Kurulum / Video Çözücü Yok HD Yayın Kalitesi İnternet Hızına Duyarlı Kesintisiz İzleme Ayda 250 Saatin Keyfini Çıkarın. Ruhsat haklarının izlenmesi nedeniyle Türkiye dışında yayınımız mümkün değildir. Tüm yabancı içeriklerimiz platformumuzda Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Destek hattına canlı sohbet ile https://www.ssportplus.com adresinden ulaşabilirsiniz. S Sport Plus Aylık Paket 17,99₺ / ay, S Sport Plus Yıllık Paket ise 159.9₺’dır. Fiyatlara KDV dahildir. Aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği var. Apple Store ve Google Play Store uygulama mağazalarından kaydolursanız mobil ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden doğrudan mobil ödeme üzerinde çalışıyoruz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über S Sport Plus

S Sport Plus, İnternet üzerinden veri aktarımı tarafından sunulan bir hizmettir. S Sport Plus, dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı hem de katalog içeriği ile yayınlayan ve Internet üzerinden hizmet veren bir uygulamadır. Ayrıca kayıtlı spor kategorilerinde özel olarak seçilmiş spor belgesellerini ve programlarını takip edebilirsiniz. S Sport Plus\u0027ta aşağıdaki ligler ve spor organizasyonları ile ilgili yayınları takip edebilirsiniz. İçerik yapısı zevklerinize ve taleplerinize uygun olarak sürekli geliştirilir. Mobil paketlerin adil kullanımı, bu uygulama kaldırılmış ve kullanım sınırsız olmuştur, ancak ayrıntılar için mobil operatörünüzle iletişim kurabilirsiniz.

15% indirim

Bu sayfada, S Sport Plus için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. S Sport Plus ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar