indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler S Sport Plus

S Sport Plus İndirim Kodu

S Sport Plus promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar S Sport Plus'da. Bu sayfadaki S Sport Plus İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tüm canlı yayınların kayıtlarını mevcut arşivden en az 30 gün boyunca izleyebilirsiniz. S Sport Plus üzerindeki canlı yayınları özleseniz bile, S Sport Plus tüm bu yayınları sizin için kaydeder. Tüm içeriğimiz 1920 × 1080 HD görüntü kalitesinde yayınlanmaktadır. Görüntü kalitesi, bağlandığınız İnternet hızına bağlı olarak değişebilir. En Zengin Spor İçeriği Kurulum / Video Çözücü Yok HD Yayın Kalitesi İnternet Hızına Duyarlı Kesintisiz İzleme Ayda 250 Saatin Keyfini Çıkarın. Ruhsat haklarının izlenmesi nedeniyle Türkiye dışında yayınımız mümkün değildir. Tüm yabancı içeriklerimiz platformumuzda Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Destek hattına canlı sohbet ile https://www.ssportplus.com adresinden ulaşabilirsiniz.
S Sport Plus Aylık Paket 17,99₺ / ay, S Sport Plus Yıllık Paket ise 159.9₺’dır. Fiyatlara KDV dahildir. Aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği var. Apple Store ve Google Play Store uygulama mağazalarından kaydolursanız mobil ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden doğrudan mobil ödeme üzerinde çalışıyoruz.