Sabuncakismagaza Indirim Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

Sabuncakismagaza promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Sabuncakismagaza Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sabuncakismagaza'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Sabuncakismagaza'dan daha sonra haberlere abone olarak satış uyarıları ve indirim teklifleri alabilirsiniz. Müşterilerimizin farklı teslimat şekillerine ihtiyaç duyduklarını biliyoruz, bu nedenle üç tür teslimatımız var: normal teslimat, öncelikli teslimat ve zamanında teslimat. Beyaz çiçekler sadece 06: 00-20: 00 saatleri arasında teslim edilir. ZAMAN TESLİM SİSTEMİ (Süper Hızlı) - Aynı gün teslimatlar için yapabileceğimiz en hızlı teslimat süresi, sipariş ile teslimat arasında en az İKİ SAAT olmalıdır. Binaya veya kat mülkiyetine teslimi taşıyıcıya yapılacaktır. Sabuncakismagaza'da ürünü değiştirebilirsiniz. Arızalı ürünler, ürünün orijinal ambalajında ​​olması kaydıyla müşteri için ücretsiz değiştirilecektir. Pişmanlık veya memnuniyetsizlik nedeniyle geri çekilmesi durumunda, müşterinin tutarı kredilendirmesi veya iade etmesi için 7 günü vardır. Bu sadece www.sabuncakismagaza.com web sitesinde yapılan satın alımlar için geçerlidir. Para iadesi Lily Flores tarafından kredi kartı yöneticisi için istenecek ve onlar tarafından belirlenen son tarihe uygun olacaktır. Söz konusu ürün mükemmel durumda ve fatura ile birlikte orijinal ambalajında ​​olmalıdır; aksi takdirde sabuncakismagaza dönüşü kabul etmeme hakkını saklı tutar. "

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Sabuncakismagaza

Sabuncakismagaza çiçek satan bir online mağaza. Sabuncakis Çiçekçilik'in hikayesi, 1870'lerde Girit'ten Midilli'ye ve oradan İstanbul'a göç eden Istirati Sabuncakis ile başlar. Istirati'nin babası Girit'te, bitkisel kökleri ve çiçekleri olan sabunlara koku veren ünlü bir sabun üreticisidir. Ailenin soyadı babası İstavro Sabuncakis'ten geliyor. İstirati Sabuncakis İstanbul'a geldiğinde, şehirdeki iki çiçekçiden biriyle çıraklık yapmaya başlar ve 1874'te Beyoğlu'ndaki Aynalı Pasaj'da ilk şubesini açar. Çiçek, Kız, İstanbul dışındaki insanlar bile Sabuncakış'a gelirdi. Sabuncakis'in ünü, Cumhuriyet'in ilk yıllarında yeni başkenti Ankara'ya yayıldı. Ancak şirketin gerçek gelişimi İstanbul'dur.

40% indirim

Bu sayfada, Sabuncakismagaza için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Sabuncakismagaza ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar