indirimkodları.com

Samsung İndirim Kodu

Samsung promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Samsung İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Samsung'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Kaza sonucu hasar, ürünün normal çalışmasını durduran, belirli bir yerde ve zamanda meydana gelen herhangi bir fiziksel hasardır ve kullanım hataları veya öngörülemeyen ve istenmeyen olaylar, sıvı veya harici olaylar nedeniyle kullanımları veya güvenliği etkilenir. Kazara hasar talebiniz kabul edilirse, aşağıdakilerden birini yapmayı seçeceğiz: bir onarım için yetkilendirme, değiştirme (bizim seçeneğimizde) düzenleyin veya bir değiştirme işleminin ücretini ödeyin. BİLGİ
Telefonunuz uzaktayken yanlışlıkla hasar görürse, arka arkaya 60 günden daha uzun süredir yurtdışında olmadığınız sürece güvende olacaksınız. Talepte bulunmak için Birleşik Krallık'a geri döndüğünüzde bizi arayın. Telefonunuzun değiştirilmesi gerektiğine karar verilirse, politikanız derhal sona erecek ve prim iadesi yapılmayacaktır. Arızalara karşı korumak için 12 aylık bir garantiniz olacak. Şu anda Samsung Care + ürününü değiştirilen bir telefonda sunmuyoruz.