Sanal Magaza Indirim Kodu - 70% Indirim Ocak 2023

Sanal Magaza promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Sanal Magaza Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sanal Magaza'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (6)
  • Kodu (5)
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Cihaza üye olarak giriş yaptıktan sonra, alt sütundaki üyelik bilgileri alanını tıklayabilir, değiştirmeyi seçtiğiniz kayıtlı bilgilerinizi güncelleyebilir ve kullanıcı bilgilerimi değiştir'i tıklayarak istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz. Sanal magaza'ya üye olmanın yanı sıra artık geçerli değil. Sanal magaza'daki tüm kampanyaların ve promosyonların farkında olacaksınız. Arkadaşınıza Gönder düğmesini tıklatarak yorumlarınızla birlikte arkadaşlarınıza, e-posta adreslerine iki tane önermek istediğiniz ve sevdiğiniz tüm ürünleri gönderebilirsiniz. Sanal magaza üyesi olarak sadece üyelerimize sunduğumuz kutsamaları oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak ürün ve fiyat kampanyaları ve promosyonlarından haberdar olan sanal magaza üyeleri, tüm bu avantajlardan yararlanabilir. Yapıdaki bilgilerinizi Sanal Mağaza Üyesi giriş sayfasından doldururken, postayı arka tarafta almayı seçtiğim kapsayıcıyı kontrol ederseniz, tüm ürün ve pazarlama kampanyası postaları hakkında bilgilendirilirsiniz. Posta listemizi haftalık olarak bırakmak için, size gönderilen postada posta kabı almayı tercih etmem seçeneğini işaretlerseniz, iki kişi üye girişine yönlendirilir ve posta listemizden çıkış yapabilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Sanal Magaza

200 m²'lik işyerinde 1.000'den fazla markalı mal ve Amsterdam Schiphol'a yakın 2.000 m²'lik depo ile Avrupa çapında 28 ülkeye hizmet vermeye başlayan sanal magaza, küresel sadakat ve ödül faktörü projelerini yönetmeye hazırlanıyor. Hollanda Hoofddorp'taki depodan Avrupa'daki müşterilere gönderilmeye hazırlanan ürünlerle dünya pazarında büyük bir pay sahibi olmayı hedefliyorlar. Sadakat projelerinin gezisi ve yazılım ekibinin çalışması ile tüm ödül portalları ve e-ticaret pazarlarıyla entegre canlı envanter ve sipariş izleme hizmetleri veren Sanal magaza, müreffeh ürün çeşitliliği ile tüm sadakat ve ödül puan girişimlerini desteklemektedir. Sanal magaza binlerce ve binlerce müşteriyi çoklu temas noktalarında kullanan çözümlerle müşterilerinin müşteri sadakati yaratmasına ve genişletmesine yardımcı olur.

70% indirim

Bu sayfada, Sanal Magaza için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Sanal Magaza ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar