indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Sefamerve

Sefamerve İndirim Kodu - 71% Indirim Mayıs 2022

Sefamerve promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Sefamerve İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sefamerve'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 71% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Türkiye'ye ücretsiz gönderim. Ancak, 'kapıda ödeme emri' seçeneği varsa, Türkiye için ödeme yapmak için kapıda sadece 4,90 £ tahsil edilir. Kapıda Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan, Umman, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri için ödeme seçenekleri de bulunuyor.
Uluslararası nakliye ücretleri ülkeye göre değişmektedir. Aşağıdaki listeden, nakliye ücretlerini ülkeler bazında öğrenebilirsiniz. Özgür olmayan ülkelerde, 5 ürünün her birine 1 kargo ücreti eklenir.
Nakliye süresi bulunduğunuz yere göre değişir. Merkez ilçelerde ortalama 3 gün, köy, kasaba veya kasabadaysanız PTT kargo ile 1 hafta içerisinde ulaşabilirsiniz.
Paket Taksi ile verilen siparişler sadece İSTANBUL için geçerlidir.
Henüz "Sipariş Takibi" bölümünden gönderilmeyen siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz gönderildikten sonra ürünü almayı bırakırsanız, kargoyu aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Sipariş verdiğiniz ürünü, teslimattan sonra herhangi bir nedenle iade etmek istiyorsanız, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Abiye ürünlerinde bu süre 24 saat olup, 20 TL'nin altındaki ürünlerde bir değişiklik yoktur.