indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Selectmoda

Selectmoda Indirim Kodu

Selectmoda promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

En iyi fiyatlar Selectmoda'da. Bu sayfadaki Selectmoda Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Atselectmoda, Online web mağazasından sipariş verebilirsiniz. Cep telefonunuzdaki uygulama üzerinden sipariş verebilirsiniz. Alışveriş sepetindeki öğeler, tıpkı "normal alışveriş" sırasında olduğu gibi. Bunu yapmak için "alışveriş sepetindeki" düğmesini tıklayın. İstediğiniz öğeleri doğrudan girebilirsiniz. Sipariş ve paketleme için 5,95 € talep ediyoruz. Parçalar halinde gönderilen bir sipariş için gönderim maliyetleri yalnızca bir kez hesaplanır. Siparişler DHL Parsel ile teslim edilir. Siparişinizin sevkiyat ilerlemesini takip etmek istiyorsanız, izleme kodunu müşteri hizmetlerinden e-posta ile isteyin. Sipariş işlendikten sonra gönderim numarasını alacaksınız.
Selectmoda'da, Doğru pantolonun seçilmesini kolaylaştırmak için, açıklamadaki her öğe kalça genişliği, bel yüksekliği ve bacak / bacak şekline göre hangi pantolon türünü temel aldığını belirtir. Kalça genişliği ile dar, normal ve geniş arasında ayrım yaparız. Bir sebep göstermeksizin sözleşmeyi 14 gün iptal etme hakkına sahipsiniz. Waschbär ürünlerimizi aldıktan sonra, herhangi bir sebep göstermeksizin bir aylık bir süre için sözleşmeyi feshetme seçeneğiniz bile var. Ürünlerimizde indirim alabilmeniz için toplu alışveriş yapmaya çalışın. Sipariş alır almaz ürünümüzü gönderiyoruz.