indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Senguzelsin

Senguzelsin Indirim Kodu

Senguzelsin promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Senguzelsin'da. Bu sayfadaki Senguzelsin Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kullandığınız web sitesi üzerinden elektronik olarak sipariş verirseniz, size verilen ön bilgi formunu ve uzaktan satış sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. Senguzelsin Alıcılar, satın aldıkları ürünün satışı ve teslimatı ile 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG: 27.11.2014 / 29188) hükümlerine tabidir. Ürünün nakliye masrafları alıcılar tarafından ödenecektir.
Satın alınan her ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla, alıcı ve / veya kuruluşa alıcı tarafından belirtilen adreste teslim edilir. Ürün bu süre içinde teslim edilmezse, alıcılar sözleşmeyi feshedebilir. Senguzelsin Satın alınan ürün, siparişte belirtilen niteliklere ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi belgelere tam olarak teslim edilmelidir.
Ürün teslim edildikten sonra, alıcı tarafından ödenen kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız yere kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürünün fiyatı ilgili banka veya finans kurumu tarafından Satıcıya ödenmezse, Alıcı Senguzelsin sözleşmeli ürünü 3 gün içinde SATICI'ya aktarın. SATICI'ya iade edilmelidir. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün faturası (iade edilecek ürünün faturası kurumsal ise, iade sırasında kurum tarafından verilen iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. standart aksesuarlarla.