indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Sevil Parfumeri

Sevil.Com.Tr Indirim Kodu

Sevil Parfumeri promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

Sevil.Com.Tr Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sevil Parfumeri'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Www.sevil.com.tr gelen bir üye olmak kapalı şansı, hiçbir ücret ödenir. www.sevil.com.tr, Web tabanlı alışverişten kazandığınız sevil Money talebinize bağlı olarak bir sonraki Web tabanlı alışveriş için bir Markdown olarak kullanılabilir ya da daha sonra kayıtınızda kullanılmak üzere bunu kullanabilirler. Sevil para sizin sevil kart eklenir ve bir sonraki mağaza alışveriş için bir indirim olarak bu odaklanmaktadır kullanabilir veya kartınızda bırdırırbilbilbilmekle olabilir. Şu andan itibaren bu iki kayıtlardaki odakların toplanması mümkün değildir ve değerli müşterilerimizin bu desteğini göstermek için çabalarımız devam ediyor. Odaklarınız herhangi bir span yok.
Gönderiler yurtiçi kargo tarafından verilir. Ulaşım maliyeti 5,00 TL. Ulaşım 100 TL veya daha fazla satın alma için ücretsizdir. İsteğiniz, stok durumuna göre 3 iş günü içinde navlun kuruluşuna iletilecektir. Hafta sonu çalıştıktan sonra Cuma 12 ' den sonra koymak istekler Pazartesi olarak görülebilir.
İsteğinizi aldığınızda, paketinizi açıp yük uzmanı tarafından katılan maddeyi kontrol etmeniz gerekir. Ani koşullarda, Eğer zor öğeleri veya öğeleri deneyimi kapalı şansı; Yükü organizasyonun bize geri geleceğini garanti etmek için bir kayıt vermek için yük yetkilisi, paket iletimi almayın.
Eğer boşaltma tarafından Web mağazasından kazanılmış olan öğeleri geri yükleyebilirsiniz, madde kullanarak, 7 (yedi) gün içinde bizim Web Mağazası uzmanları ulaşarak kendi çekici mülkiyet kaybetme nakil tarihinden sonra. Web mağazanın uzmanlarının onayı olmadan gönderilen paketler kargo uzmanlarına iletilmeyecektir. Boşaltılmış, kullanılmış, ezilmiş, vb. Öğelerin iadesi tatmin edici değildir.