Sevil.Com.Tr Indirim Kodu - 50% Indirim Ekim 2022

Sevil Parfumeri promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Sevil.Com.Tr Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sevil Parfumeri'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Www.sevil.com.tr gelen bir üye olmak kapalı şansı, hiçbir ücret ödenir. www.sevil.com.tr, Web tabanlı alışverişten kazandığınız sevil Money talebinize bağlı olarak bir sonraki Web tabanlı alışveriş için bir Markdown olarak kullanılabilir ya da daha sonra kayıtınızda kullanılmak üzere bunu kullanabilirler. Sevil para sizin sevil kart eklenir ve bir sonraki mağaza alışveriş için bir indirim olarak bu odaklanmaktadır kullanabilir veya kartınızda bırdırırbilbilbilmekle olabilir. Şu andan itibaren bu iki kayıtlardaki odakların toplanması mümkün değildir ve değerli müşterilerimizin bu desteğini göstermek için çabalarımız devam ediyor. Odaklarınız herhangi bir span yok. Gönderiler yurtiçi kargo tarafından verilir. Ulaşım maliyeti 5,00 TL. Ulaşım 100 TL veya daha fazla satın alma için ücretsizdir. İsteğiniz, stok durumuna göre 3 iş günü içinde navlun kuruluşuna iletilecektir. Hafta sonu çalıştıktan sonra Cuma 12 ' den sonra koymak istekler Pazartesi olarak görülebilir. İsteğinizi aldığınızda, paketinizi açıp yük uzmanı tarafından katılan maddeyi kontrol etmeniz gerekir. Ani koşullarda, Eğer zor öğeleri veya öğeleri deneyimi kapalı şansı; Yükü organizasyonun bize geri geleceğini garanti etmek için bir kayıt vermek için yük yetkilisi, paket iletimi almayın. Eğer boşaltma tarafından Web mağazasından kazanılmış olan öğeleri geri yükleyebilirsiniz, madde kullanarak, 7 (yedi) gün içinde bizim Web Mağazası uzmanları ulaşarak kendi çekici mülkiyet kaybetme nakil tarihinden sonra. Web mağazanın uzmanlarının onayı olmadan gönderilen paketler kargo uzmanlarına iletilmeyecektir. Boşaltılmış, kullanılmış, ezilmiş, vb. Öğelerin iadesi tatmin edici değildir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Sevil Parfumeri

Sevil, 42 yıl "güzellik evren " markası iş yapmak. Türkiye 'de güzellik bakım ürünleri indirim bölümü Sevilla ailesiyle başlar. Babasının faaliyetiyle başlayan yusuf Sevilla 'nın düzeltici aşkı, 1976 yılında yusuf Sevilla tarafından Nisantasi 'de açılan ilk sevil Mağazası ile perakende bir konuma dönüştü. Türkiye 'nin ilk güzelleştirici ajanları zincir dükkanı. İlk mağaza o gün kurmak, Joseph Seville ana hedefi vardı. Türkiye 'de ilk olarak Avrupa ve Amerika 'da restoratif zincir mağazalarına sahip bir mağaza zinciri yapmak. Nişantaşı tecrübede ana mağazasından başlayarak, bugün Türkiye 'de 54 mağaza ile birlikte bir kural olarak devam eder. Sevil, uzun süre ürün ve yönetim kalitesini tutarlı bir şekilde genişleterek bölümü kullanıyor. Sevil 'in farkına sahip olan Highlights. Sevil, kurulduğu günden beri dünyaca ünlü koku ve restoratif markaları alışveriş dünyasına getiriyor. 54 mağazaların her biri benzer bir üst çentik yönetim sunuyor

50% indirim

Bu sayfada, Sevil Parfumeri için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Sevil Parfumeri ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar